A co jeżeli mam taki błąd że podczas uruchamiania gry wyskakuje mi błąd "Launcher Error" "Failed to load the launcher DLL: Nie można odnaleźć określonego modułu" Co mam zrobić?
Gram czaro i powiem że ma najszybsze stuny w całej grze. Kapłan jest dobry do robienia p ale do pvp moim zdaniem lepszy jest czaro. Kapłan może wygrać pvp wojownikiem.
Polecam ci grać czarodziejem.