Skocz do zawartości

KAMKILE

Members
  • Postów

    95
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O KAMKILE

  • Urodziny 16.11.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Jakiś Dom na Moim podwórku ;)

Osiągnięcia KAMKILE

  1. KAMKILE

    Wioski NPC

    Po znalezieniu Wioski NPC doznałem szoku, ponieważ jest to wioska NPC a nikogo tam nie ma... Może to problem u mnie lub co???
  2. Nie będę udawał że się znam na Win 7 więc, mógłbyś mi napisać dokładnie jak tam wejść i ustawić itd. Z góry thx @Edit Dobra już nie trzeba sam do tego doszedłem tak po za tym to dzięki Leci +
  3. Witam. Problem jest taki że nikt nie może wejść na mój serwer minecraft postawiony na hamachi. Sam na ten serwer wejdę ale nikt inny wejść nie może. Hamachi jest podłączone. Być może dlatego nie działa bo zmieniłem System Op z Xp na 7. Jak by ktoś mi mógł powiedzieć dlaczego tak się dzieję.
  4. KAMKILE

    Hired Guns

    @Tomek@ heh. też prawda o tym i trzeba będzie grać tylko z Elitkami @Topic Tryb fajny podoba mi się, tylko szkoda że pewnie tego w Eu nie wprowadzą... A fajnie byłoby 5 rank naraz wbijać
  5. Nick: Kamil123197 Wiek: 15 Czas grania: W MC gram od 1,5 roku więc mam bdb ogarnięte. Komunikacja. Ts3 Skype: kamio_s123197
  6. KAMKILE

    Problem Mobki!

    No właśnie ja mam ten sam problem.
  7. Chodzi mi oto iż podczas posiadania plików serverowych na laptopie wszystko mi działa itd. a gdy chcę dołączyć na serva przez kompa to właśnie nie działa!!! O co kaman??
  8. to wszystko jest zrobione poprawnie.
  9. Mój kumpel miał własny server i postanowił go zostawić. Postanowiłem go wziąć no i go pobrałem ładnie pięknie, ale próbując dołączyć do gry po wpisaniu IP jest "connecting to the server" i potem wyskakuje mi "Failed to connect to the server" 'Connection timed out: connect" O co chodzi?!?!?!? Może ktoś pomóc???
  10. KAMKILE

    Nie Wiem Jak...

    W jednym temacie napiszę parę pytań. 1). Założyłem własny server na hamachi ładnie pięknie świat działa tylko nie umiem dać siebie Admina. Posiadam pliki serverowe ze strony minecraft.net, wpisałem w pliku ops... swój nick by dostać tego admina i nic. Podczas wpisywania jakikolwiek komend nie wyskakuje mi że źle wpisałem komendę, a nic podobnego ;((( POMÓŻCIE!!! 2). Czy istnieje strona z pełnymi komendami dla Adminów???????????????? Tzn. Gdzie jest napisana cała tabela komend. PROSZĘ SZYBKO ODPISYWAĆ!!!!!
  11. KAMKILE

    Jak Zdobyc...

    Dzięki
  12. KAMKILE

    Jak Zdobyc...

    Jak zdobyć Kolczuga strażnika srebrnego źródła??? Potrzebne mi to do kompletu. Prosiłbym a w odpowiedzi napisać położenie BM i na czym polega owe zadanie.
  13. KAMKILE

    Link Do Minecrafta

    Czy mógł by kto dać mi w pełni dobry, nowy, bezbłędny link do pobrania Minecraft'a, ponieważ spodobała mi się ta gra i chciałbym ją sobie pobrać.
  14. KAMKILE

    Nx Credits

    Witam!!! Mam pytanie dotyczące Nx Credits. Otóż czy jest taka możliwość abym zadłużył się na pare tysi nx i nie musiał ich spłacać?? I jaki Grade jest potrzebny???
  15. Nie wiem dlaczego tak się dzieje. Mógłbyś wrzucić screen'a. Albo odrazu zrobić reinstala Combata. Zawsze pomaga.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...