W jednym temacie napiszę parę pytań.
1). Założyłem własny server na hamachi ładnie pięknie świat działa tylko nie umiem dać siebie Admina. Posiadam pliki serverowe ze strony minecraft.net, wpisałem w pliku ops... swój nick by dostać tego admina i nic.
Podczas wpisywania jakikolwiek komend nie wyskakuje mi że źle wpisałem komendę, a nic podobnego ;(((
POMÓŻCIE!!!
2). Czy istnieje strona z pełnymi komendami dla Adminów????????????????
Tzn. Gdzie jest napisana cała tabela komend.
PROSZĘ SZYBKO ODPISYWAĆ!!!!!