Skocz do zawartości

Hearcik92

Members
  • Postów

    106
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Hearcik92

  • Urodziny 14.06.1994

Metody kontaktu

  • GG
    10526403
  • Skype
    [...] Nie ma ; ]

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Poznań

Osiągnięcia Hearcik92

  1. Hearcik92

    G1 PROBLEM

    Dzięki za fatyge ;] już rozwiązałem ;]
  2. Hearcik92

    G1 PROBLEM

    SIEMA KUPILEM SB G1 ZA SMS DOKLADNIE ZA 6.15ZL 149G1 BO CHCIALEM PO PROSTU SPRAWDZIC BILETY ZA 75G1 ;/// WPISUJE KOD KLIKAM OK I NIC ROBIE TO CO CHWILE WKONCU ZADZIALALO LECZ PISZE ZE NIEPOPRWNY KOD A NA 100% PRZEPISUJE DOBRZE ;/// G1 NIE MA JAKNIE BYLO A KASE WZIELO PLS HELP
  3. Witam mam problem, pobralem Black Shota 20min temu mam konto i wgl. Lecz gdy go wlanczam nic mi sie nie patchuje (dziwne) wpisuje login i haslo klikam start i wyskakuje ze mam odwiedzic strone TwoWar.com wiec pomyslalem ze chodzi o patcha, ściagnelem go lecz gdy klikam BlackShot w pobranym patchu to wyskakuje że nie może odnaleźć mss32.dll niewiem o co chodzi ale wszsytkie .dll mam napewno zainnstalowane w pc ;// prosze o pomoc
  4. Hearcik92

    ProGamermt2/4Fun-PvP

    Przedstawiam wam mój własny prywatny serwer ProGamerMT2!!!!! Procesor: Pamięć Ram: Łącze Internetowe: Na Start: Ulepszacze: Doświadczenie: Yang: Gameplay: -Gramy w Chunjo
  5. Hearcik92

    NX problem

    Czyli co mam kupic za 4200 GP dokladnie
  6. Hearcik92

    NX problem

    lvl kurde ;D nie znam sie na tych tam CLS MSG itd ale mam takie 3 pół kwadraciki ;p a GP hazardy za ile Nx i ile GP leci z nich
  7. Hearcik92

    NX problem

    a za 4200 co sie oplaca kupic, na ile dni wylatują te bronie i jakie wylatują wgl. czy za 4200 jest cos na perma?
  8. Hearcik92

    NX problem

    kurde czyli szansa jest jak 1 do miliona?
  9. Hearcik92

    NX problem

    Tak lecz mi chodzi o szczegoly a mianowicie 2 ;] czy jak kupie te klucze i otworze skrzynke to w150% dropnie mi cos na perma i czy moge go giftnąć kumplowi tego klucza
  10. Hearcik92

    NX problem

    Witam mam wielki problem, otóż mam 4200NX i niewiem co mam kupić. Może mi ktoś powiedzieć co wylatuje z skrzynek tych złotych co klucze kosztują 1.1k NX i czy za 4200 dostane jakąś bron na zawsze choćby ze skryznki jak tak to za ile. Najlepsze odp będą nagrodzone. Za pomoc moge giftnąć dowolny przedmiot do 15k GP ;] Z góry dzięki
  11. Hearcik92

    Black Cipher

    ok już mam nie wiedzialem ze nizej też są oppcje (noob) ;D dzieki wszsytkim co pomagali Do zamknięcia
  12. Hearcik92

    Black Cipher

    Nie ma!! http://www.mpcforum.pl/topic/403473-black-cipher/ Czyli nikt nie ma pomysłu??
  13. Hearcik92

    Black Cipher

    Ehh... niewiem czy ja niewidze tych opcji czy co http://www.mpcforum.pl/topic/403473-black-cipher/ Masz screena tego hacka.... niewiem jak znasz innego z opk to daj ale w tym tez idzie no kurde pomozcie co wlaczyc i wgl!!! macie tu ss http://www.mpcforum.pl/topic/403473-black-cipher/
  14. Hearcik92

    Black Cipher

    Witam. Mianowicie pobrałem Black Cipher śmiga wszsytko ok tylko mam problem z OPK/Tele Killem na zombie... koles jechal na nim na zombiach i mowil ze cos tam trzeba trzymac ale mnie kickneli i nie doczytalem. Czy ktoś mi pomoze i powie co zrobic ON w hacku co trzymac i wgl żebym jechal zombie na TeleKilu?! Z góry dzięki;]
  15. Hearcik92

    Problem

    Siema. Mianowicie mam problem z Combatem niewiem czy to od Patcha czy co bo się nie znam zabardzo ale wyskakuje mi Checking Version gdy wlanczam combata a po 15sekundach Error Can not connect to the server. Please try again or visit. www.combatarms.nexoneu.com Error code= -2, 10060 Niewiem czemu tak. Jeśli to oczywiste to przepraszam lecz czytalem tematy o ,,patch" i nic o tym nie pisalo proszę o pomoc z góry dzięki hearcik92 ; )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...