No Pewnie, Ze Stary, Bo Te Nowe Bronie To Przesada <_< Chociaz Na Tych Nowoczesnych Metkach Podobaja Mi Sie Tylko Zbroje Tzn, Szafirowe Stalki Itd, Ale Bronie Beznadzieja
P.S. A Po Za Tym Kiedys Lepiej Sie Gralo, Np Z Bojowego Robilo Sie Syrka, Potem Smiercio, A Teraz Nie Ma Zadnej Frajdy, Bo te Nowe Bronie Weszly