Skocz do zawartości

InTruZz

Members
  • Postów

    52
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia InTruZz

  1. xxxx
  2. InTruZz

    [Tut] Jak Zbugować Yangi.

    xxx
  3. xxxx
  4. InTruZz

    Cs-City

    CsCity.eu Twoje Miasto Gry Zapraszamy. Nazwa: JailBreak | CsCity.eu Adres: 91.203.133.126:27060 Sloty: 14 Rodzaj: Steam/Non Steam Rozgrywka: Więzienie Lokalizacja: Polska Hosting: HostVision.pl Nazwa: ZombiePlague | CsCity.eu Adres: 188.165.19.27:27076 Sloty: 16 Rodzaj: Steam/Non Steam Rozgrywka: Plaga Zombie Lokalizacja: Polska Hosting: NiceShoot.pl Nazwa: CoDMoD | CsCity.eu Adres: 188.165.20.84:27025 Sloty: 20 Rodzaj: Steam/Non Steam Rozgrywka: Call Of Duty Lokalizacja: Polska Hosting: NiceShoot.pl Nazwa: FFA | CsCity.eu Adres: 91.203.133.251:27080 Sloty: 14 Rodzaj: Steam/Non Steam Rozgrywka: Free For All Lokalizacja: Polska Hosting: HostVision.pl
  5. InTruZz

    Nowy Serwer

    Po 1, Nie W Tym Dziale, Po 2 Nie jest W Generatorze, Po 3 Leci Raport ;x
  6. No Pewnie, Ze Stary, Bo Te Nowe Bronie To Przesada <_< Chociaz Na Tych Nowoczesnych Metkach Podobaja Mi Sie Tylko Zbroje Tzn, Szafirowe Stalki Itd, Ale Bronie Beznadzieja P.S. A Po Za Tym Kiedys Lepiej Sie Gralo, Np Z Bojowego Robilo Sie Syrka, Potem Smiercio, A Teraz Nie Ma Zadnej Frajdy, Bo te Nowe Bronie Weszly
  7. Siema.! Dzisiaj Robilem Sobie Serwer Na Plikach By Sui. Mam Problem Ze Zrobieniem Konta W Mysql, gdy Trzeba Wpisac : CREATE USER 'root'@'%' IDENTIFIED BY 'Tutaj_wpisujecie_wymyslone_przez_was_hasło'; Pisze Mi Error. Gdy, Zas Wpisuje To : GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'root'@'%' WITH GRANT OPTION; To Pisze Qery Ok , Czyli, Ze Jest Dobrze. Licze Na Pomoc Pozdro. Z Gory Dzieki :rolleyes:
  8. Thx Prosze Moda O Zamkniecie tematu
  9. A Ktory Niby ?;>
  10. To Jest Dobrze, Ale Mi Chodzi o To : CREATE USER 'root'@'%' IDENTIFIED BY 'Tutaj_wpisujecie_wymyslone_przez_was_hasło'; Gdy To Wpisuje, Pisze Mi Error Popraw Bledy, A Wszystko Jest Dobrze Napisane
  11. Heh, To Nie Ja
  12. Siema.! Dzisiaj Robilem Sobie Serwer Na Plikach By Sui. Mam Problem Ze Zrobieniem Konta W Mysql, gdy Trzeba Wpisac : CREATE USER 'root'@'%' IDENTIFIED BY 'Tutaj_wpisujecie_wymyslone_przez_was_hasło'; Pisze Mi Error. Gdy, Zas Wpisuje To : GRANT ALL PRIVILEGES ON *.* TO 'root'@'%' WITH GRANT OPTION; To Pisze Qery Ok , Czyli, Ze Jest Dobrze. Licze Na Pomoc Pozdro. Z Gory Dzieki :rolleyes:
  13. @UP Ma Racje, Lap +a
×
×
  • Dodaj nową pozycję...