Skocz do zawartości

eryk9-9

Members
  • Postów

    66
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia eryk9-9

  1. Tak jak w temacie pytam czy jest moze jakis privat ktory oferuje stare ui warrocka? Za pomoc wielka dziekowa
  2. Szukam lvl hacka nie moglem go znalezc w spisie i oczekuje pomocy leca plusy i 5
  3. eryk9-9

    Borderlands 1.41

    Witam, problem jak w temacie moje pytanie brzmi czy na tym patchu mozna modowac bronie a jesli tak to jak to zrobic gdyz ogladalem kilka tutoriali robie wszystko tak jak trzeba i nie wychodzi niby pokazuje w willow tree ze te bronie sa ale w grze ich nie ma prosze o odpowiedz.
  4. chcialbym tak na start serwera zeby bylo na 150-200 osob chce wiedziec jakie parametry dedya sa potrzebne
  5. Mógłbys mi powiedziec jeszcze w jakich to granicach cenowych moglbym znalezc? - 1 x Intel Core i7-920 Quadcore - 8192 MB RAM!!! - 2 x 750 GB SATA - RAID*: tak (tylko soft poziom 1) - System operacyjny: Linux Debian 5.0, CentOS 5.4, Ubuntu 9.10, OpenSuse 11.2 - Łącze: 100 Mbps Ja znalazłem cos takiego i chcialbym wiedziec ile osob moze to pociagnac. UP
  6. Tak jak w temacie interesuje mnie ile potrzebuje na rozkrecenie serwera czyli jakie musza byc parametry dedyka ile ram, Ghz, itd. Prosze o szybka odpowiedz. Dzieki i Pozdrawiam.
  7. Sądzę że było by to dla kogoś kto ma dedyka nie opłacalne gdyż zazwyczaj są tam SM i jeśli zrobiłbym i ja dedyka bylo by to dla tego kogoś konkurencją. Dzięki za próbę pomocy.
  8. Specjalnie pisze tutaj zeby nie musiec szukac na google chociaż to juz zrobilem. Dzieki.
  9. Witam, chcialbym postawic priva na dedyku, lecz nie moge znalezc niczego znalezc dlatego prosze jak w temacie o polecenie czegos. Beda 5 plusy czego tam chcecie. Dzięki i pozdrawiam. .
  10. Gram na NovaMT2 polski serwer chodzi mi tylko o ten plik ktory mozna sciagnac ze strony kamera tylko ze jest na rapidzie i ja nie moge z tego sciagnac wiec prosze o reupload bedzie plus i co tam chcecie.
  11. Witam, prosilbym o latke do Kaamer moda ktory odbugowuje atlantyde gdyz z rapidshare mi nie dziala to prosze o co innego. Dzieki, i pozdrawiam.
  12. Jak w temacie za odpowiedzi plusy lub minusy jak kto woli.
  13. eryk9-9

    Bot Na Privie

    A to sorry nie wiedzialem.
  14. eryk9-9

    Bot Na Privie

    Witam czy da sie uzywac EasyMetin2 na privie z instalki z 2008 roku za odpowiedzi plusiki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...