Skocz do zawartości

Kapitan Bomba

Members
  • Postów

    12
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Kapitan Bomba

  1. Kapitan Bomba

    Top Lagi

    Top2 angelic&hurricane.
  2. Off?
  3. Nie ma przez to lagów, przynajmniej ja nie mam.
  4. Kapitan Bomba

    Gdzie Expić?

    1. W top2 sa hexy. 2. Jak grasz w top1 to club 3. Jak grasz w top2 bierzesz 2x exp od pucca i cisniesz na trenty. Cripple i walisz w niego. Polecam na 3x expić bo bez tego leci jak krew z nosa. No ew. na 2x.
  5. 2x 2.6 GB 2 GB 1 MB ale nie ma lagów 5.107.249.248 5.107.249.248 Brak ----- http://www.speedyshare.com/files/24969831/Katsuro-Mt2.rar http://www.virustotal.com/url-scan/report.html?id=a90a9efecf1afd72c0dc87200f597dfa-1288609080 Nie, tylko na białe hwangi, epickie bronie 4fun 4fun 4fun Po co Hamachi Cały dzień a jak grają ludzie to i w nocy Cały dzień a jak grają ludzie to i w nocy Cały dzień a jak grają ludzie to i w nocy Cały dzień a jak grają ludzie to i w nocy Cały dzień a jak grają ludzie to i w nocy Cały dzień a jak grają ludzie to i w nocy Cały dzień a jak grają ludzie to i w nocy 12345 [GA]Yankes
  6. Kapitan Bomba

    Katsuromt2

    Nie musicie mi wierzyć ale łącze internetowe to 512 mb. Stąd te lagi.
  7. Kapitan Bomba

    Evil-Mt2

    Bo GM jest off na hamachi. Naprawia błąd jeden. Za jakieś 10-15 minut serw on...
  8. Kapitan Bomba

    Evil-Mt2

    Nie minusujcie, nie mój serw. Proszę o off tematu, serwera nie polecam...Jeśli w ogóle jeszcze stoi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...