Witam , ściągnąłem przed chwilą metin2 z 2008 r. okazało się ze jest to mt2 us. Myslałem że będzie wszystko chulało tak jak na polskim , ale gdy chce włączyc jakiegoś wyskakuje mi okienko z tym napisem :
Load Locale Error(locale/pl/locale _game.txt).
PS: próbowałem przez Kamer moda ale też to samo.
Dla tego kto rozwiąże mój problem max + lub - i 5 lub 1 na profilu !!!!!!!!!