Skocz do zawartości

Rhino

Members
  • Postów

    50
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Rhino

  1. Rhino

    Racingmt2

    Zrób reklamę według generatora -_-.
  2. Rhino

    Kuccyt2[Hamach] [Pvp]

    Serw OFF
  3. Rhino

    KuccMt2[Pl][Hamachi]

    serwer off -_-
  4. Rhino

    Ugurey [Pl] [Hamachi]

    Sieci nie istnieją -_-.
  5. Odświeżam
  6. Mam pytanie czy wam też nie działa LopMT2 ?????????????????? + LUB - Rozdaje !
  7. Wstawi mi ktoś clienta do LopMt2 ? Bo na stronie nie działa link . Polecą + lub - przez 3 dni oraz 5 lub 1 na profilu.
  8. Witam , jak zainstalowac Clienta do MT2 na serwery prywatne . Przykładowo ściągnałem clienta do LopMt2 i chcę go zainstalowac to odrazu mam go zainstalowac do folderu z mt2 czy najpierw zainstalowac go do osobnego folderu a potem go skopiowac >>????? PS: Stawiam + lub - i 5 Lub 1 na profilu .
  9. Rhino

    Bot Do Wrestlegame.Pl

    Witam , czy mógłby ktoś zrobic mi bota do gry przeglądarkowej wrestlegame.pl ? nie chce takiego bota co sam klika na rozgrywki itd. bo go mam chce jakiegoś innego np. żeby więcej punktów treningu za walke dostawac albo coś innego kto zrobi takiego bota lub innego to dostanie max + lub - na 3 dni i 5 na profilu !!!!!!!!!!!!
  10. Rhino

    Fkyt2

    Witam , mam pytanie czy fkyt2 działa ?????????? bo coś słyszałem że działa ale nie wiem , jakby działał podajcie link do strony z góry dzięki.
  11. Rhino

    Problem [Ważne]

    Witam , ściągnąłem przed chwilą metin2 z 2008 r. okazało się ze jest to mt2 us. Myslałem że będzie wszystko chulało tak jak na polskim , ale gdy chce włączyc jakiegoś wyskakuje mi okienko z tym napisem : Load Locale Error(locale/pl/locale _game.txt). PS: próbowałem przez Kamer moda ale też to samo. Dla tego kto rozwiąże mój problem max + lub - i 5 lub 1 na profilu !!!!!!!!!
  12. Rhino

    Pliki Z Packa

    Witam , potrzebuje 2 plików z packa a mianowicie chodzi mi o czyste pliki bez dmg hacka (pewnie już wiecie jakie to pliki) a więc prosze o wstawienie 2 plików o nazwie PC.epk oraz PC.eix , za wstawienie normalnych 2 plików bez dmg hacka postawię max + na 3 dni !!!!!!! lub - i 5 na profilu
  13. UP@ Ale z kad ściągasz ? EDIT@ Jeśli już ściągnałeś tego hacka i odpaliłeś go grasz w warrocka i Ci się wyłącza warrock to pewnie nie masz ... netframework 3.0 DOWN@ Nie pisz post pod postem tylko edytuj 1 post
  14. Rhino

    [Pytanie]Gladiatus

    Raczej nie ma , ale jest takie coś (dodatek do mozilli) że widac jakie masz szansę na wygranie z przeciwnikiem. np. 56 % że wygrasz z przeciwnikiem . Jak znajdę to Ci podam link . EDIT@ MAM LINK KLIK licze na -
  15. po 1 dniu lub po 2 dniach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...