Skocz do zawartości

Seba_Stian

Members
  • Postów

    53
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Seba_Stian

  1. Lipny no coś ty no dobra początek był lipny ale już naprawili .. Ip: funtera.pl port :7171
  2. Zapraszamy Na Funtera OTS Link Do Strony http://www.funtera.pl/ Funtera OTS Client: 8.6 Data Startu: Niedziela(01.04.12r.) godzina 17:00 30 minut po starcie kazdy gracz online dostanie 200 punktow Dla gildii do wykonania quest na premium points ~~Info~~ »» 1lvl - 100vl: x500 »» 101lvl - 200vl: x400 »» 200lvl - 300vl: x200 »» 301vl - 350vl: x100 »» 351vl - 400lvl: x50 »» 401lvl - 500lvl: x25 »» +500: x10 »Skills: x40 »Mlvl: x20 »Loot: x5 - 200 punktow dla kazdego gracza po starcie - Quest na guild points - Real War system - Real Paralyze Filmiki
  3. www.bezeots.no-ip.info http://www.youtube.com/user/brave13131?feature=mhee Sami sprawdzicie !!!
  4. http://bezeots.no-ip.info/oldbeze/notes.php Sami zobaczcie!!!!!!!!
  5. Może kiedyś będzie Sbot
  6. Z tego co czytałem inne fora to polecam Wizz/Bard . Sam mam taką postać i jestem zadowolony
  7. Seba_Stian

    Pomocy

    Kiedy włączę Sea Emu Crack z początku mi się ładuje a później wyskakuje błąd Pomocy
  8. Seba_Stian

    G-Sro

    Czekam by ktoś opisał ja zagrać na G-sro ??
  9. Jak dla mnie to Nuker full INT Albo Bow Full STR:)
  10. Szukam bota do Tibi 7.92 proszę o link ??
  11. Seba_Stian

    Team Speak 2

    Chciałem się dowiedzieć czy Serwer Water ma Serwer TeamSpeak2 Abo ile osób by chciało żeby był Serwer TeamSpeak Ponieważ mogę pogadać z kumplem by nam udostępnił parę pokoi
  12. Seba_Stian

    Db-Bot 1,3

    Czemu jak chce puścić bota mam wszystko ustawione naciskam start i wyskakuje Invalid Target??? Prosze o Pomoc
  13. Seba_Stian

    Zszc?

    Witam chciałem się dowiedzieć co teraz jest na serwerze Water inspekcja czy co ?? bo nie można wbić na serwer ?? I czy w ogóle dzisiaj będzie można wbić ?? Co jest ??
  14. Seba_Stian

    Zszc Europa ?

    Mam pytanie czy w ogóle kiedyś Zszc doda nam postacie Europejskie ??
  15. Zapraszam Na Serwie Water do nowej polskiej gildi FreeDom jak ktoś chce to proszę pisać do MolicaPL Piszę na forum ponieważ nie chce mi się chodzić po miastach i szukać polaków :P (Tylko jeszcze jedno ja szukam Polaków ale także uczciwych) ( Zbieram ludzi do FreeDom aby się trzymali razem i byli uczciwi ) ( A nie że na wzajem będziecie się jechali abo jak dam wam Guldi Storeg to go okradniecie. Nie takich ludzi co okradają to nie szukam). Liczy się tylko uczciwość!!!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...