Siemka wszystkim mam problem niedziala mi em2 chodzi mi o to ze jak jest free time to wlaczam em2 klikam start i wlacza mi sie okno loguje sie ale niema tego okienka z botem a jak chce 2 wlaczyc lub tego pierwszego wylacze to em2 sie zamula.
Druga sprawa ze innym dziala np. o 12.25 lata bot po m2 i expi jak to wytlumaczyc ??