Skocz do zawartości

prosiaczek :P

Members
  • Postów

    65
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O prosiaczek :P

  • Urodziny 01.10.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia prosiaczek :P

  1. dolaczam sie do tematu , mi nawet obejscie niechce dzialac
  2. Aha Dzieki
  3. A wiec Tak Lacze sie z serverem i kaze wpisac mi /login twoje_haslo to wpisuje moj login i haslo ktore chcieli na poczatku te do rejestracji w grze i caly czas wyskakuje to samo /login twoje_haslo HELP!!
  4. Masz link licze na + link : http://www.mpcforum.pl/topic/304359-dl-niewykrywalny-plik-index/
  5. hymmm 1. aktualizuj grę 2.jesli to niepomoze to uzyj wersji 1.2 GUI By MISIEKANTOS253 Link:http://www.mpcforum.pl/topic/282359-tut-calkowita-blokada-hackshielda/ To Powinno pomoc
  6. 4Ever8901 niewlacza mi sie fishbot
  7. Mam pewien problem gdy chce wlaczyc fb oczywiscie przez injector to wyskakuje blad od hshiled Co robic ?? Ma ktos nowego injectora?? ostatnio przez zmiane injectora pomoglo
  8. Siemka wszystkim mam problem niedziala mi em2 chodzi mi o to ze jak jest free time to wlaczam em2 klikam start i wlacza mi sie okno loguje sie ale niema tego okienka z botem a jak chce 2 wlaczyc lub tego pierwszego wylacze to em2 sie zamula. Druga sprawa ze innym dziala np. o 12.25 lata bot po m2 i expi jak to wytlumaczyc ??
  9. Witam mam zamiar zaprezentowac zapomniany hack : "Jinno bez bezpiecznej strefy" A oto link i skan : Download: http://hotfile.com/dl/71314900/4263173/safearea_attack.rar.html skan: http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=99e5b80c131b7147ae47d4180081d8797b293922bab136c89f890e1dd46f0fbb-1285277761 Liczę na plusy By Kamer1337
  10. Nieprawda musisz wylaczyc easymetin w procesach albo zakoncz zadenie przez menadzera
  11. to jest nielegalne poniewaz to bot
×
×
  • Dodaj nową pozycję...