Skocz do zawartości

^Foks^

Members
  • Postów

    23
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia ^Foks^

  1. Albo coś źle patrze, albo nie ma do kupienia kont na SroKey'u ;d
  2. ^Foks^

    Server I Klasa Isro

    Fajnie daje sobie rady też nuker full int s/s
  3. ^Foks^

    Kilka Pytań :)

    A jak np. przekroczę tą ilość slotów? To co ban na konto sbot?? ;d
  4. ^Foks^

    Kilka Pytań :)

    Mam takie otóż pytania. 1. Mam konto sbot i np. wynajmę komuś jednego slota to czy będę mógł odpalać bota raz na kompie a raz na lapku? Czy te sloty działają jakoś na IP? 2. Jak ustawić bota aby omijał te BanBoty? 3. Jak ustawić bota (warrior) w exp party aby ściągał moby na siebie? 4. Jak ustawić boty do robienia dlvl? PS. Moze pojawiły się juz pe pytania na forum ale nie mogłem znaleźć Jak co to sry za spam )
  5. ^Foks^

    Darmowe Silki?

    Mi chodzi o tą zmianę IP. Bo na polskim IP nie mam tamtych ofert. Na a jak zmieniam IP np. na US to nie mam neta xP Maże jest jakiś inny fajny programik do zmiany IP? ( oprócz proxy:) )
  6. ^Foks^

    Darmowe Silki?

    To jak zdobyć te darmowe silki? Chodzi mi tu o ten sposób z oficjalnej stronki silka.
  7. ^Foks^

    Darmowe Silki?

    Mam takie pytanie. Znalazłem na youtubie tutka: http://www.youtube.com/watch?v=jtxIM73b7tk&feature=player_embedded Rabie wszystko tak jak na filmiku. Lecz gdy zmieniam tym programem IP na US wyłącza mi się internet ;/ Jest na to jakaś rada?
  8. Dostałem konto Sbot i nie wiem jak zmienić passy i maila. Cały czas wyskakują mi błędy. Proszę o jakiś Tutorial który pokazuje jak to zrobić PS: Jeśli to spam to sorry ;d
  9. ^Foks^

    Db Bot

    Tak, najnowsza wersja to 1.686. Oto link: http://www.multiupload.com/4V61G1XZ9W
  10. ^Foks^

    Jaki Biuld Wybrac?

    Chodzi mi o chara do expa.... Pvp mało mnie obchodzi:) Chce nabić ok 80lvl i taxowac nowego chara:) A z goldem... nie ma problemu
  11. ^Foks^

    Jaki Biuld Wybrac?

    Mam taki problem bo nie wiem jaki build wybrać... Myślałem nad: -wizz/bard -bard/cler -rogue/bard Prosze o jakieś rady... Który build wybralibyście? PS: Jeżeli ten temat to SPAM... Sry ;D
  12. Serdecznie Zapraszamy na Nasze SERWERY !! Forum: www.cs-owned.xaa.pl Serwer Call of Duty Cs-Owned [CoD]: IP: 94.231.3.51:27365 Typ Serwera: Steam + NonSteam Lokalizacja: Polska Forum: www.cs-owned.xaa.pl Godziny uptime: 24/7 Monitoring Serwera: Serwer BaseBuilder Cs-Owned [bB]: IP: 188.165.202.118:27325 Typ Serwera: Steam + NonSteam Lokalizacja: Polska Forum: www.cs-owned.xaa.pl Godziny uptime: 24/7 Monitoring serwera: Serwer 4Fun Cs-Owned [4Fun]: IP: 94.231.3.51:27260 Typ Serwera: Steam + NonSteam Lokalizacja: Polska Forum: www.cs-owned.xaa.pl Godziny uptime: 24/7 Monitoring Serwera: Co nas odróżnia od innych: - Miła atmosfera - Ogarnięci H@ oraz Admini - Ogarnięci Gracze - Małe pingi - Ciekawe konkursy oraz nagrody!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...