Mam takie otóż pytania.
1. Mam konto sbot i np. wynajmę komuś jednego slota to czy będę mógł odpalać bota raz na kompie a raz na lapku?
Czy te sloty działają jakoś na IP?
2. Jak ustawić bota aby omijał te BanBoty?
3. Jak ustawić bota (warrior) w exp party aby ściągał moby na siebie?
4. Jak ustawić boty do robienia dlvl?
PS. Moze pojawiły się juz pe pytania na forum ale nie mogłem znaleźć
Jak co to sry za spam )