Skocz do zawartości

Shejku

Postmaker
  • Postów

    1 131
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Shejku

  • Urodziny 21.02.1993

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

5 262 wyświetleń profilu

Osiągnięcia Shejku

  1. Sposób nie dla każdego więc ja wciąż czekam na next wpisy.
  2. Będzie jaki turniej 5v5?
  3. No to właśnie mam tak samo. Niby ujdzie ale czuć dyskomfort Dzięki za pomoc. Pozostaje nam czekać na jakiegoś konkretnego patcha
  4. Gra działa elegancko ale jak są powtórki gdzie widzę dokładnie tą trawe itp to lipa. Tak samo rzuty wolne czy rożne. Da się temu zaradzić ? To wina kompa czy optymalizacji fify ?
  5. Laptop(Tak/Nie):tak Wersja systemu (32/64 bit): 64 bit Procesor: Intel Core i7-4700MQ Karta graficzna: GeForce GT755m System operacyjny: Windows 7 ultimate Ilość ram: 8gb ddr3 1600mhz Rozdzielczość monitora:1680x1050 Czy fifa 15 powinna na tym chodzić ? Mam ją i mam przycięcia przy powtórkach np. strzałow i nie wiem jak zaradzić
  6. Up nic nie wnosisz do tematu reportuje cie A co do tematu to prosze aby ktos znalazl
  7. Siemka chodzi mi o test do klasy 6 maxi taxi unit 5 najlepiej caly test z odpowiedziami Z góry thx. Brat mi ci
  8. @Refresh Równe 24h ;PP
  9. @Up jakoś mnie ta willa nie przekonuje jeżeli w ogóle to willą można nazwać... Czekam dalej. Podpowiedź dla graczy z serwera MpcForum Beta- chodzi mi o podobne budowle jakie robił gracz Baaku. Ps. 400post
  10. Szukałem, ale te wille są takie beznadziejne... Zresztą pisze na mpc po to ono jest by pomagać no nie ?
  11. Tak jak w temacie. Za 1 zdjęcie w dobrej jakości ładnej minecraftowej willi dam 2 lajki.
  12. Shejku

    Moja seria - 2 odcinek

    Raport, reklama.
  13. Świetnie to wygląda ale coś czuje, że pomogłeś aby tam się to pojawiło jeżeli nie podaj seed i koordynaty.
  14. Fajne lecz często się buguje, stopuje itp. po przetestowaniu go wywaliłem i nadal używam kolejek dużo sprawniejsze są. Nie stawiam lubię mod bezużyteczny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...