Oki wielkie dzięki za odpowiedź lepiej by było jak by można bylo pokazać all bony bo wtedy większa cena by wyszła za postać no ale jak nie da rady to lipa a co wy na to jak bym nie robił screeena tylko napisał co mam wtedy niema żadnego dowodu na to i nie mają zbytnio podstaw do bana przykładowo komuś z gry pokazywałem swoje EQ na trade i on to by wystawił na Allegro żebym dostał bana wydaje mi się że jak bym napisał tylko to by było oki co wy o tym sądzicie.