Skocz do zawartości

Sellerux

Members
  • Postów

    110
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Sellerux

  • Urodziny 25.02.1989

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Olsztyn

Osiągnięcia Sellerux

  1. Witam tak jak w temacie poszukuję AimBota lub coś podobnego Do UT3 bardzo proszę o pomoc szukałem w necie ale nigdzie nie mogę znaleźć działającego downloadu
  2. Więc tak zainstaluj od nowa metka koniecznie storrentuj pobierz od nowa kamer moda i hshield z jego strony i wszystko działa jak należy
  3. Mam podobny problem zorbie jeszcze reinstalując od nowa na najnowszych aktualizacjach napisze edit jak coś da
  4. Dzięki wszystkim za odp zrobię tak jak inni zamaże bony i napisze w przybliżeniu
  5. Oki wielkie dzięki za odpowiedź lepiej by było jak by można bylo pokazać all bony bo wtedy większa cena by wyszła za postać no ale jak nie da rady to lipa a co wy na to jak bym nie robił screeena tylko napisał co mam wtedy niema żadnego dowodu na to i nie mają zbytnio podstaw do bana przykładowo komuś z gry pokazywałem swoje EQ na trade i on to by wystawił na Allegro żebym dostał bana wydaje mi się że jak bym napisał tylko to by było oki co wy o tym sądzicie.
  6. Tak jak w temacie czy ktoś dostał bana za sprzedawanie postaci na Allegro chodzi mi o to że jak wystawie postać bez ukrywania (zamazywania) części bonów w przedmiotach oczywiście bez podawania Nicku z gry
  7. W V2 totalna lipa zero szkat
  8. Oki dzięki wam wszystkim idę do V2 i zobaczymy jak będzie dam edit później
  9. Dzięki ufo a co myślisz o V2 ?
  10. Tak jak w temacie gdzie najlepiej będą dopiły szkaty blasku posiadam 70 lv body wiem ze niby wszędzie dropia ale przykładowo kolo DT mi bardziej dropia a nic na sochan dlatego się pytam gdzie by było najlepiej z moim lv
  11. Jestem normalnie w mieście koło rynku i widzę że inni się tam normalnie naparzają więc ja też powinienem tam móc . Mało kogo mogę bić ale różnica poziomu nie wynosi 15 więc powinno być ok a nie jest. Jeśli to konieczne mogę nawet nagrać filmik
  12. Zmieniałem na wrogi wolny i wyświetla się komunikat próbowałem bić 60lv 51 lv 62 i nic
  13. Mam wielki problem a mianowicie zacznę ze mam 68 lv i jak idę do innego królestwa nie mogę nikogo atakować ani mniejszych lv ani tych większych ode mnie znaczy się oni mnie mogą jak najbardziej a ja nie co jest nie tak mam czystego metka bez radnych modyfikacji w pełni spatchowanego.
  14. Jeawl mi forum cały czas nie działa no masakra Żal xxxxxxxxx="#A6DCE9"] [/color][/size][/font] Naprawde dzieki za wszelką pomoc wiem że moge na was liczyć
  15. Wiesz wszystko by było ok ale forum nie działa od wczoraj właściwie od rana znaczy jak wstałem około godziny 11stej do tej chwili ja rozumiem jak by było nie dostępne kilka godzin ale dwa dni bez żadnego wcześniejszego info ze strony forum board to chyba lekka przesada dlatego staram się dowiedzieć coś od was
×
×
  • Dodaj nową pozycję...