A ja powiem tak !
Metin2.PL Upada i to dosyć od dawna , np. gdy zaczęto wywalać marmurki Smoków , Ognistych Królów na Agronas to Administracja mówiła że to było specjalnie by coś tam sprawdzić , a każdy wiedział że to Boty włamały się na konto Mistrzowi Gry i dzień później SGM Agronasa został usunięty z posady ... A co do zbroi , wiem tylko to że zbroje do których nie można włożyć KD a są czyste są skopiowane wiem bo na Metin2 US koleś kupił Stalke +9 za 500kk z sklepu i KD nie mógł wsadzić...