Skocz do zawartości

Cruss

Members
  • Postów

    134
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia Cruss

  1. A Pandaria? Jak oglądałem trailery, to mi się podobały te postacie. Czy ktoś może opisać Pandarię, na czym polega, co daje? Jak rozumiem, podstawa jest do 80 poziomu. Dodatki takie jak Pandaria kupić dopiero po osiągnięciu tego poziomu?
  2. Witajcie. Gra stała się bardzo popularna, stwierdziłem, że i ja zagram. Właśnie pobieram starter. Wiem, że mogę tutaj grać tylko do 20-stego lvla, więc mam pytania: 1. Czy może ktoś opisać wszystko co jest możliwe do kupienia? Wszystkie battle chesty, DLC i inne. 2. Czy warto?
  3. Cruss

    Czy pójdzie mi Diablo 3?

    Procesor: Intel® Core i3-2330M CPU @ 2.20GHz Karta Graficzna: Mobile Intel® HD Graphics Ram: 4 GB
  4. Cruss

    Metin - nie działa

    Nie, dzięki, jest inny sposób? Obejście, albo coś?
  5. Cruss

    Metin - nie działa

    Witam, miałem ostatnio reinstall systemu, pobrałem metina z metin2.pl, włączam, wszystko ok, klikam "Rozpocznij Gre" i Akceptuje to od Hack Shielda, po kliknięciu "Akceptuj" resetuje mi się komp. Czy jest jakiś sposób żeby grać na kamer-modzie bez ztorrentowanego metina?
  6. Witam Mam cheat engine 5.6 i chciałbym zmienić nick, ponieważ wymieniłem się kontem. Słyszałem, że jest taka możliwość, a w google nic nie znalazłem.
  7. Cruss

    Nostale Na Ubuntu

    Dużo ludzi gra na Ubuntu... Spróbuję zaktualizować wine'a.
  8. Cruss

    Nostale Na Ubuntu

    No więc tak: Mam laptopa, sterowniki, wine'a itp. Nie dawno windows mi się rozwalił, i zdecydowałem, że zainstaluję sobie Ubuntu (10.4) I pobrałem Nostale, no i nie chce działać. Błąd: Failed FsUsbExService, No existing FsUsbExDevice Pomocy!
  9. Mam pewien problem, instaluje Kamer Moda do PL, włączam przez metin2client.exe, i HS wywala mi błędy. Jak zrobić żebym mógł grać na tym modzie? @Edit Odpaliłem ściągając tego HS z metin2mod.tk Ale teraz jak włączam metka to przy wszystkich serwach mam błąd przy łaczeniu... Co robić?
  10. Cruss

    Em2-Problem

    Koniec, em2 płatny...
  11. Cruss

    Em2-Problem

    Aha, ok...
  12. Cruss

    Em2-Problem

    Działa, a tak wgl, właśnie mi sellneło riba+8 z eq, jakie ustawienia dać żeby nic nie sellało?
  13. Cruss

    Em2-Problem

    Ale PL mi działa
  14. Cruss

    Em2-Problem

    Mam em2 od 4 dni, wszystko pięknie śmiga... aż nagle zaczyna mi wyskakiwać błąd przy łączeniu z serwem, to ma jakiś związek z tym że miał być płatny?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...