Witam, miałem ostatnio reinstall systemu, pobrałem metina z metin2.pl, włączam, wszystko ok, klikam "Rozpocznij Gre" i Akceptuje to od Hack Shielda, po kliknięciu "Akceptuj" resetuje mi się komp.
Czy jest jakiś sposób żeby grać na kamer-modzie bez ztorrentowanego metina?