Skocz do zawartości

Lubisz Kisiel ?

Members
  • Postów

    47
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Lubisz Kisiel ?

  1. @UP Wolę pisemnie
  2. Instalowałem to już, nic nie działa. Pisałem, że mam wszystko zaktualizowane..
  3. Nie ma jak na tą chwilę hacków działających po ostatniej aktualizacji. ~ AdamS12- W tobie nadzieja
  4. Nie wiedziałem gdzie umieścić temat ~ Witam. Mam problem z ExpBotami,a mianowicie- Kiedy usiłuję włączyć ExpBot wszystko jest ok, oprócz tego, że Injector się zamyka, a panel ExpBota się nie odpala. Mam zainstalowany najnowszy Framework, Stery itp. Próbowałem na wielu injectorach. Za pomoc leci dzienny limit plusów
  5. I dziękuję, do zamknięcia.
  6. A najbardziej zaludnione dropowisko?
  7. Witam. Mam jedno pytanie, a mianowicie- Jak dobrze zarobić na Metku US na małym lvl'u? Ewentualnie- Podpowie mi ktoś w jakim miejscu kraść tam drop? :P
  8. Witam. Postawiłem serwer, chciałem zalogować się na swoją postać. Normalnie wybieram charka, no spoko. Odpala się ekran ładowania gry, rusza się ta "maszynka" po lewej stronie pasku, jednak gra nie ładuje się. Pomocy
  9. Nie. Idiotyczne pytanie. ( Koledzy wyjaśnili ) Do zamknięcia.. :huh:
  10. Exp Bota znajdziesz na stronie Kamera : )
  11. Ten bot stał kiedyś na allegro i jest on płatny
  12. Witam. Mam zamiar zakupić 500kk yang. A teraz pytanie.. Jak uchronić się przed banem? Jaki jest najlepszy sposób? PS. W Tutorialu Misiekantosa nie wiem o co chodzi z tym rejestrem " regedit ". Liczę na szybkie wyjaśnienie. Pozdrawiam ,Kisiel : )
  13. Biorę ten i czekam na dalsze. Dostajesz 5 i +. Dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...