Nie wiedziałem gdzie umieścić temat ~
Witam.
Mam problem z ExpBotami,a mianowicie- Kiedy usiłuję włączyć ExpBot wszystko jest ok, oprócz tego, że Injector się zamyka, a panel ExpBota się nie odpala. Mam zainstalowany najnowszy Framework, Stery itp. Próbowałem na wielu injectorach. Za pomoc leci dzienny limit plusów