Skocz do zawartości

BaRyS

Members
  • Postów

    327
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O BaRyS

  • Urodziny 15.12.1996

Metody kontaktu

  • GG
    10789437

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Głogów
  1. Nie poczekajcie to będą chyba te... http://www.mpcforum.pl/topic/238537-kill-marks-7-paczek/ tam gdzieś będą
  2. Eternia to jest filipiński Crossfire
  3. To jest bardzo bardzo stary hack, Ghost ma już nowsze wersje tego
  4. Delete mam gdzieś nabijanie postów.... Ale to co powiedziałeś jest dobrą odpowiedzią, a strup3k tak się zna na tej grze że się nie zna. A i jeszcze jedno znamsię na CF lepiej niż ty
  5. Fajnie że Eternia działa a jak nie wierzysz to wejdź sobie na ich stronkę PEACE! @EDIT http://cfclan.ph.gameclub.com/main/index.asp @EDIT Zgasłeś nagle?
  6. Skrytka? Dupa nie skrytka każdy cię znajdzie.
  7. @Strup3k You are so stupid:/ Raportuj raportuj i tam mam na ciebie wyjebane
  8. To jest stare!!!!!!!! A po drugie to nie jest nawet glitch. Więc nie wiem co w tym takiego COOL
  9. JA też chętnie tam zagrał, ale ja wole CF Eternie tylko że mi z jakisgoś powodu nie działa
  10. Wrzucałem na strone żeby wszyscy sobie pobrali, ale niejaki Strup3k zamknąl temat i dupa, czekaj dam ci DL bez scana, ale plik nie jest zawirusowany. Jak wejde na swojego kompa to wrue skan. x /brak scanu!
  11. Wpisz w Google "zmiana IP komputer na amerykańskie" i to nie zwolni twojego kompa bo już to robiłem
  12. ....Ale przecież grę masz na orginałach a pliki zgrywasz na Płytke lub Pen-a
  13. Napisał przecież że tylko instalke ściągną....
  14. Nic takiego nie blokuje robiłem tak kiedyś jak ty UP i nie pomogło, jedyne rozwiązanie to format
  15. Umieszczam tutaj najnowszą instalkę do Crossa: http://www.megaupload.com/?d=XKH6S8M0
×
×
  • Dodaj nową pozycję...