Skocz do zawartości

Bragga

Members
  • Postów

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Bragga

  • Urodziny 10 Stycznia

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Mazowsze ;)

Osiągnięcia Bragga

  1. mój pulpit. Na tapecie raper - Waldemar Kasta
  2. ekhm. Najpierw instalujesz Metka i go nie patchujesz. Następnie instalujesz EM2: http://www.mpcforum.pl/topic/221374-dl-pl-easymetin2-0141783-witaminki/ (to ten 3 download) Potem włączasz Easy'ego i bocisz...
  3. Bragga

    Są Boty Na Rudy?

    Raczej nie ma takiego bota, aleee... żółtki wszystko mogą stworzyć
  4. ekhm.. Dzień dobry Mam problem z jakimś błędem w Easy Metin2... Mam metina zpatchowanego... Easy Metin2 zainstalowanego... Update 1.1a z 11 paź. a gdy włączam EM2 i wybieram lokalizację metin2client.bin... wyskakuje coś takiego :< Nie wiem o co chodzi... pomóżcieeee dam - lub + jak kto woli i do tego 5.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...