ekhm.. Dzień dobry
Mam problem z jakimś błędem w Easy Metin2...
Mam metina zpatchowanego...
Easy Metin2 zainstalowanego...
Update 1.1a z 11 paź.
a gdy włączam EM2 i wybieram lokalizację metin2client.bin... wyskakuje coś takiego :<
Nie wiem o co chodzi... pomóżcieeee
dam - lub + jak kto woli i do tego 5.