Czy moglibyście zrobić mi Herb mojemu klanu w CS`ie ??
Typ Pracy: Herb
Wymiary: 200x200
Napis: ArmY CS
Dodatkowy Napis: Since 2010 (coś podobnego jak ma Frag eXecutors w herbie )
Kolorystyka: Czarne , pomarańczowe , czerwone
Tematyka: CS 1.6
Nagroda: 3+
Coś od siebie: Coś podobnego do Herbu Frag eXecutors , i jak by można taką podobną bużke ze słuchawkami na herbie .
PS: Przepraszam jak nie ten dział !!
PRZYPADKOWO 2 ZROBIŁEM TEMAT , PONIEWAŻ MYŚLAŁEM ŻE TAMTEN JEST USUNIĘTY !! PRZPRASZAM ZA POMYŁKE !!