Skocz do zawartości

lordxaz

Members
  • Postów

    95
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O lordxaz

  • Urodziny 08.05.1994

Metody kontaktu

  • GG
    dam jak napiszesz PW :D
  • Skype
    niemam

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Brzozów

Osiągnięcia lordxaz

  1. @ref
  2. @UP Jestem teraz za domem daj jakieś Foto na sygnature to jak bede w domu to Ci zrobie daj minimum 5 to Ci zrobie każde
  3. http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img713/6946/unled2xt.jpg&via=mupload&newlp=1 Tu masz all to jest amatorskie więc niemósisz dawać +
  4. Spróbuje dam edita z sygną Już jest : [/img] tu masz all : http://imageshack.us/content_round.php?page=done&l=img231/7035/sygnam.jpg&via=mupload&newlp=1
  5. Troche już pośmiałem , ale już czekam na normalne prace NIE robione w Paincie
  6. @Bogusuaf. Najładniejsze dzieło jakie widziałem ! Czekam na następne , ale pewnie nikt Ciebie nie przebije
  7. Czy moglibyście zrobić mi Herb mojemu klanu w CS`ie ?? Typ Pracy: Herb Wymiary: 200x200 Napis: ArmY CS Dodatkowy Napis: Since 2010 (coś podobnego jak ma Frag eXecutors w herbie ) Kolorystyka: Czarne , pomarańczowe , czerwone Tematyka: CS 1.6 Nagroda: 3+ Coś od siebie: Coś podobnego do Herbu Frag eXecutors , i jak by można taką podobną bużke ze słuchawkami na herbie . PS: Przepraszam jak nie ten dział !! PRZYPADKOWO 2 ZROBIŁEM TEMAT , PONIEWAŻ MYŚLAŁEM ŻE TAMTEN JEST USUNIĘTY !! PRZPRASZAM ZA POMYŁKE !!
  8. Czy moglibyście zrobić mi Herb mojemu klanu w CS`ie ?? Typ Pracy: Herb Wymiary: 200x200 Napis: ArmY CS Dodatkowy Napis: Since 2010 (coś podobnego jak ma Frag eXecutors w herbie ) Kolorystyka: Ładna Tematyka: CS 1.6 Nagroda: Limit +/- Coś od siebie: Coś podobnego do Herbu Frag eXecutors , i jak by można taką podobną bużke ze słuchawkami na herbie . Najlepiej żeby bała wykonana w Adobe PhotoShop i wrzucona na hosting : http://ifotos.pl/
  9. lordxaz

    [POMOCY]CabalEU

    Otóż ok. rok temu pewna osoba mi ukradła konto bo ktoś mój bliski powiedział jej All pasy[niewiem ktoren brat] i zmienił on Serwer mercury Nick ukradzionej "Xazik"Mam ssy jak on pisal ze za 350kk mi go odda jest możliwość że można napisać ticketa do GMa? lub cos takiego oto ss: http://ifotos.pl/zobacz/CabalVer1_hnssaxh.jpg/ @EDIT PS: O fb mu chodzi czyli zeby sie WTT za nią a on normalnie to gra ba marsie nick 4pacPL . a za FB niemoge sie zamienic bo to kuzyna tylko znam paski
  10. lordxaz

    [Pomoc]Cabal Alpha

    @up ja gram moj nick "LOLEK"
  11. lordxaz

    [Pomoc]Cabal Alpha

    @REF
  12. @adrian1331 Wiesz że jest opcja Edytuj?
  13. lordxaz

    [Pomoc]Cabal Alpha

    Otóż pewien czas już gram na Cabal Alpha i niewiem jak doladowac CC może ktoś mi zrobić instrukcje bo niewidze na stronie WebShop...Nagradzam + lub -
  14. Otóż mam problem , bo mam dziecinny głos i inni się śmieją jak jestem na TP3 , a wiem że FuBu używa programu do zmiany głosu , jak ktoś taki zna to prosze o instrukcje i Link . Nagradzam + lub jak ktoś woli -
×
×
  • Dodaj nową pozycję...