Tak bota mozna ustawic tak zeby szedl do cave jangan poprostu nagrywasz scrypta z hotan (npc z potami) robisz teleporty i na koncu stopujesz, zapisujesz i wczytujesz nagranego scrypta.
w zakladce Items masz do zaznaczenia co ma chowac do depo ,co ma zbierac postac i pet
i musisz zaznaczyc tez loop bot w ostatniej zakladce:)
bot smiga jak szalony:)
a i jakby ktos chcial zeby bot uzywal skilli z sub klasy musisz w pierwszym slocie w inv wlozyc bron do zmiany:)
i wlaczyc return scrolla dopiero bot bedzie czytal druga bron do zmiany.
milego botowania:)