Skocz do zawartości

_Rainair_

Members
  • Postów

    71
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O _Rainair_

  • Urodziny 22.01.1988

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia _Rainair_

  1. dokladnie to nie wiem ale za free mozesz odpalic tylko jedno konto wiec calkowicie za free zostaje Holy Bot:)
  2. _Rainair_

    B4 Bocik esro

    sroking ale zeby miec all funkcje to trzeba zaplacic 6euro:) a jest tez za free ale nie wraca na spota;) calkowity za free zostaje Holy Bot ale osobiscie polecam srokinga platnego:)
  3. napisales prawie to samo co ja. Prosilbym jakiegos moderatora o zamkniecie tematu bo robi sie pomalu spam:)
  4. sluchaj ktos wprowadza Cie w blad nie klikasz PPM bo zawsze ten blad wyskoczy. Naciskaj LPM i dodawaj skille:) u mnie i u wielu ludzi tak jest pomoglem daj +
  5. _Rainair_

    EliteSro

    Sluchaj normalnie wlaczysz jedna postac na bocie a druga potsac tez odpalasz na bocie:) poprpstu klikasz drugi raz PPM na wiazdce kolo zegarka elite bot i odpalasz druga postac na bocie:) bot ma wbudowanego multiclienta. pomoglem daj +
  6. z tego co wiem elitebot potrzebuje net frameworka 4.0 a nie 3.5
  7. tylko ze ten problem jest nawet na czystym cliencie i nawet jak server jest populated:)
  8. Tak bota mozna ustawic tak zeby szedl do cave jangan poprostu nagrywasz scrypta z hotan (npc z potami) robisz teleporty i na koncu stopujesz, zapisujesz i wczytujesz nagranego scrypta. w zakladce Items masz do zaznaczenia co ma chowac do depo ,co ma zbierac postac i pet i musisz zaznaczyc tez loop bot w ostatniej zakladce:) bot smiga jak szalony:) a i jakby ktos chcial zeby bot uzywal skilli z sub klasy musisz w pierwszym slocie w inv wlozyc bron do zmiany:) i wlaczyc return scrolla dopiero bot bedzie czytal druga bron do zmiany. milego botowania:)
  9. Tez tak mam jak server jest crowded ale wydaje mi sie ze to jest crash w silku bo bez bota tez tak mam jakby ktos znal odpowiedz jak to naprawic to prosze:)
  10. czesc Wiec tak idziesz do npc z potami naciskasz w bocie "Start Record" idziesz na spota jak dojdziesz naciskasz "Stop Record" naciskasz w bocie "Save" pozniej ladujesz scypta ktorego nagrales mozesz tez w bocie odrazu ustawic cordy na jakich ma bioegac bot start bot i return w bocie:) i bot robi repota:) a ps. najpierw ustaw skille co ma kupowac itd i bot robi tylko repota z hotan:) jezeli pomoglem daj +
  11. _Rainair_

    Wu\ymienie

    Wymienie konto do mbota na golda server esro1 postac esro1 lub cos z IM:) sorki za temat ale nie zauwazylem wiec prosze nie krytykowac
  12. _Rainair_

    Elite bot

    nic z tych rzeczy
  13. _Rainair_

    Elite bot

    Witam . dzisiaj mialem odpalonego bota normalnie nagle dostalem dc i jak odpalam bota to jak wejde na postac to bot mi nie wczytuje postaci.... wie ktos oco w tym chodzi?? jak to zrobic?? a i jest jakis inny bot do esro?? jak tak prosilbym o jakies info co i jak:) z gory thx:) za pomoc dam +
  14. Szukam Gildi. Nick: Neovo Lvl: 42 i rosnie. Server: ESro 1 Build: Rogue/Cler
  15. Witam nie widze tematu o gildiach wiec moze by tutaj podawac ogloszenia Gildi i ludzi ktorzy poszukuja Gildie. według np takiego wzoru Ogloszenie Gildi: Nazwa Guild: [GM]: Server: Union: Wymagania: Osoby szukajace Guild: Nick: lvl: Server: Jezeli temat zostanie uznany za zbedny prosze o usuniecie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...