Słucham tego zespołu odkąd pamiętam, wszystkie piosenki mi się podobają. Każda z nich jest unikalna, nie ma drugiego zespołu co jego muzyka była by podobna do tej od SOADa.
Polecam zajebisty zespół, szkoda że się rozpadł... Ale powstał nowy zespół założony przez drugiego wokalistę, piszę o Scars on Boardway. Także polecam posłuchać.
Nie mam ulubionych piosenek SOADa, bo wszystkie mi się podobają Ale wynienie te naj naj według mnie: Lonley Day, Toxicity, Mr.Jack, Kill Rock'N Roll, Vicinity of Obscenity !!