Skocz do zawartości

KaczorekPL

Members
  • Postów

    188
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Okolice Szczecina

Osiągnięcia KaczorekPL

  1. KaczorekPL

    Sdaad

    x
  2. KaczorekPL

    Yangbot Na Hamachi!

    Witam zax
  3. KaczorekPL

    Nowy Exp Bot Wbijac!;P

    xx
  4. KaczorekPL

    [Priv]Ledyonyt2

    x
  5. On nie ma wirusa!!! Może ma jakieś małe ale niegrozne
  6. Na Yitiana2 nie ma tego sposobu tylko na Dragon i Elite... A przydał by się bo sam gram na yitianie a ceny są naprawdę kosmiczne:/
  7. @UP2 Zbieram - Nie chodzi mi o to bo to już jak wgrywamy moda mamy te 160 ustawione i loga a nie którzy nie wiedzą dlaczego to napisałem temat.
  8. To dlaczego niby na tym forum jest pełno tematów w których piszą jak zlikwidować logi?
  9. Większość osób o tym nie wie więc poco się udzielasz...A i ty tu nie jesteś moderatorem więc nie mów kiedy temat do zamknięcia.Widziałem wiele tematów o pomoc że kicka więc nie udzielaj się jak masz coś głupiego do powiedzenia....
  10. Witam wszystkich jeżeli cie kicka ciągle nie możesz wbić 1lv bo po spocie cie wywala no to lipa wiem bo sam tak miałem ale nie przejmuj się już cie nie kicknie:D Tak że nie będę się rozpisywać mnie też kickało ale dziś zmniejszyłem szybkość bicia i myślałem że będzie po staremu a tu hicior:D nie kicka 1spot ,2spot i dalej jestem w grze hepyy :P więc tak wystarczy nacisnąć F6 zmniejszyć Attack Speed na 140 (Mnie nie kicka na takim poziomie i jest git majonez :P Dodam że testowałem tylko na priv serwie na PL'U nie wiem A i jeszcze jedno powód kickania jest zawsze jeden albo serwer zbyt mocno zalagowany albo mamy słabego neta Pozdrawiam.
  11. Proszę o pomoc bo gdy włączam Metka PL to wyskakuje mi ta tabela plis pomóżcie daje +/- jak kto woli PROBLEM!!!.bmp
  12. @Reflish Plis prosze o pomoc:/
  13. Mam problem bo jak włączam metka to wyskakuje takie coś pomoże ktoś??? Wie ktoś o co biega daje ++++++++++ lub------------ i 555555555555555!!!!!!!!!!!!!!!!PLISKA!!!!!!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.bmp
  14. No było ale daje + No Cupidin przystopuj z tym nabijaniem nachalnie posty;/
  15. Poszukuje 1hit killer na miecz dla Woja chłopaka na miecze czystego 1hit killera bez żadnych DMG itp czysty będą:+And-jak kto woli proszę o szybką odp. dać link do 1hit killera
×
×
  • Dodaj nową pozycję...