Witam wszystkich jeżeli cie kicka ciągle nie możesz wbić 1lv bo po spocie cie wywala no to lipa wiem bo sam tak miałem ale nie przejmuj się już cie nie kicknie:D
Tak że nie będę się rozpisywać mnie też kickało ale dziś zmniejszyłem szybkość bicia i myślałem że będzie po staremu a tu hicior:D nie kicka 1spot ,2spot i dalej jestem w grze hepyy :P więc tak wystarczy nacisnąć F6 zmniejszyć Attack Speed na 140 (Mnie nie kicka na takim poziomie i jest git majonez :P
Dodam że testowałem tylko na priv serwie na PL'U nie wiem
A i jeszcze jedno powód kickania jest zawsze jeden albo serwer zbyt mocno zalagowany albo mamy słabego neta
Pozdrawiam.