Tak sobie patrze na allegro, a tu nie ma sm 2 osoby sprzedaja, ale to nie jakas firma , a ostanio bylo z 10 ofert , a teraz tych dwoch zwyklych graczy sprzedaje troche sm , ale ma ich 2-3 sztuki ;x
Dziś patrze na yt a typ ma filmik z multihackiem
http://www.youtube.com/watch?v=gxqg8yE2JBU
tutaj link do niego
http://www.speedyshare.com/files/24011191/Metin2Cheats.rar
Chciałbym aby ktoś sprawdzial i czy dziala obecnie na plu ;]
Zainstalowalem metak , spachowalem storentowalem sciągnelem bota sciągnelem patch 4,5 instaluje gdzie metka mam wlaczam bota pisze, ze mma metin2.bin znaleśc to biore i pisze "Ta wersja jest tylko dla metin2.pl"
Zainstalowalem metak , spachowalem storentowalem sciągnelem bota sciągnelem patch 4,5 instaluje gdzie metka mam wlaczam bota pisze, ze mma metin2.bin znaleśc to biore i pisze "Ta wersja jest tylko dla metin2.pl"
nie zamykaj bo tam tylko 4 osoby są z tego zadna pewnie nic nie wie bo jeszcze chyba nikt takiego blędu nie miaal..
Zainstalowalem metak , spachowalem storentowalem sciągnelem bota sciągnelem patch 4,5 instaluje gdzie metka mam wlaczam bota pisze, ze mma metin2.bin znaleśc to biore i pisze "Ta wersja jest tylko dla metin2.pl"
Naprawde nie macie co już pisać bylo z 3 razy tylko chodzilo o pl ... po co na priv iść po medale jak zawsze prawie , albo się dostaje konia albo jest medal u handlarki !.
Wieć tak zainstalowalem nowego metka storrentowalem exp bota mialem sciągnelem patch4,5 od Andrzeja zainstalowalem tam gdzie mam metka wlączam exp bota pisze, ze akutalizacje trzeba krzyzykiem zakykam loguje się na bota biore start kaze mi znalesc metin2bin to daje i ok i pisze " ta wersja jest tylko dla metin2.pl