Skocz do zawartości

RajuPOL

ProUser
  • Postów

    519
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O RajuPOL

  • Urodziny 29.04.1997

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Jinoo
  1. chyba sie nie da;/
  2. RajuPOL

    Pomoc

    Jeżeli używasz sploszczenia, zainstaluj Metin2 najlepiej z 2008roku. A następnie włóż spol. do folderu z grą.
  3. głównie na hp;/
  4. Wizz lepszy od FB ma stuny
  5. ładnie ładnie sie po sprzeczaliscie;)
  6. wgraj na nowo moda:)
  7. RajuPOL

    [Pytanie]Metin 2 Beta

    sciągnij na nowo i będzie dobrze @edit też tak miałem
  8. moim zdaniem 1
  9. niestety nie ma;/
  10. dlatego że nie masz cilenta sciongnij metin2mod zainstaluj do metka 2008 wklej spol do serwa czy coś i bedzie git proszę o 5-
  11. nie działa ;/juz
  12. RajuPOL

    [Ss] Mistrz Teakwondo

    dobre
  13. RajuPOL

    [Kupie]Wp/Dagger

    masz może gg byśmy sie dogadali
  14. http://www.mpcforum....41#entry1912741 ten działa
  15. serwer rulez
×
×
  • Dodaj nową pozycję...