Skocz do zawartości

Marras

Members
  • Postów

    369
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Marras

  • Urodziny 22.03.1999

Metody kontaktu

  • Skype
    konrad_ada

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Łódź

Osiągnięcia Marras

  1. Nick: Liffu Fate Region: EUNE Lvl: 30 Dywizja: G1 Kontakt: Gra lub steam : Liffusiek skrrt skrrt Dodatkowe info:Szukam main junglera, sam mainuje Gangplanka na mid/top. W planach wyjście do Diamentu.
  2. Szukam więc 3 osób do założenia drużyny by grać mecze rankingowe - celujemy w wyższe rangi. Na czym mi zależy: 1.Przede wszystkim, Twoja ranga nie gra roli. Możesz mieć Miedź I jak i zarówno Platyne. 2.Musisz mieć TS3. 3.Jeśli masz więcej niż 15 lat, jesteś mile widziany. 4.Możesz mieć dopiero kupioną grę - nie interesuje nas to. 5.Musisz posiadać chęć do gry zespołowej (bo na tym generalnie gra bazuje) - nie potrzebujemy "rambo". 6.Musisz angażować się w granie - mam na myśli granie nie tylko w weekendy, ale "w dni powszednie". Razem z moim kolegą mamy lat 17, gramy w tą grę jakiś miesiąc i jesteśmy na poziomie Srebra grając głównie we 2. Jak już pisałem wyżej ta gra bazuje na pracy zespołowej, a grać z 3 "randomami" jest naprawdę ciężkie głównie przez ludzi wychodzących z meczów i niezbalansowany system matchmaking. (czyt. osoba w drużynie przeciwnej może mieć 20 poziom unranked, grając z kolegą z Platyny może dobrać Silvery) Mój nick na uplay to LiffekSadBoy, a Steam to Liffusiek. (Preferowałbym kontakt Steam bo tam jestem praktycznie 24/7) Gra : Rainbow SIx Siege Wymagany Wiek : 15+ Mutacja : Nie rozumiem? Ja posiadam, ale wymagam także mutacji. Skype : XXX Gadu - Gadu : XXX TS: XXX Level : Posiadam 60 razem z kolegą. Steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198040284505/
  3. Patch: Cataclysm Zaludnienie: Duże Raty Serwera: Średnie, coś jak na Moltenie. PVE/PVP: PVE Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny Dodatkowe Informacje: proszę nie podawać Moltena.
  4. Patch: Cataclysm Zaludnienie: Duże Raty Serwera: Średnie, coś jak na Moltenie. PVE/PVP: PVE Zagraniczny czy Polski: Zagraniczny Dodatkowe Informacje: proszę nie podawać Moltena.
  5. Nie wiem czy to bylo dodane w 1.9, ale gdy grasz na Creative można zabijać potwory na odległość.
  6. Proszę. Google nie boli:) @EDIT Nie doczytałem do końca. Sry, nie wiem czy o to CI chodzi.
  7. Marras

    POMOCY MINECRAFT

    Po prostu masz lagi. Serwer jest tak zlagowany, ze sie nie da klocka zniszczyć. Wiem, bo też tak miałem.
  8. 1. Nie wiem. 2. Nie wiem co to too many mods, ale moze przez META-INF 3 Może w jakimś modzie jest inny skin, albo w txt packu:)
  9. Marras

    Niech Ktoś Zagra!

    Prosiłbym moderatora dekaron, o zamknięcie tego tematu.
  10. Marras

    Niech Ktoś Zagra!

    Więc tak. Gram z powrotem. AzuPL GG : 17594193 Skype : konrad_ada Serwer jest na nowym cliencie i od tego czasu 0 Polaków. Zapraszajcie kolegów/koleżanki do gry! Zajebiście nudno jest. Max 250 lvl jest:) Zmniejszyli expa i dropa, więc jest ciężej.(Przynajmniej mi się tak wydaje.) Zrobimy gilldie, i bedzie git, tylko niech więcej ludzi gra bo bez was nie wyrobi!.
  11. Zaraz zobaczymy co on tam ma^^.
  12. Cześć. Mam mały problem. Mianowicie, jak łatwo znaleźć żonę. Zapoznałem się z jedną, ale jej brat może nie wyrazić zgody na ślub. Jeszcze jedno pytanie, czy mógł bym zrobić tak, aby jej brat się zgodził? Będą +/- i 5* @PS Nie piszcie postów - "OO kurfa, nie umie grać, jakie nupek" To samo, że to nie ten temat, bo nie wiem gdzie indziej mógł bym stworzyć ten temat.
  13. Marras

    [1.7.3] Minerraria v0.7

    Ciekawy mod:) Kocham obie gry. Masz +'a. Należy się.
  14. Haha! Rozwalają mnie wasze komentarze. Straszycie go minusami:D Ale macie razcję, jakiś ułom mapkę zrobił.
  15. Kolego... Google nie boli.. http://www.sidereel.com/The_Simpsons Chyba to. Nie zagłębiałem się zbytnio.]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...