Skocz do zawartości

energonek97

Members
  • Postów

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O energonek97

  • Urodziny 02.10.1997

Metody kontaktu

  • Skype
    Jeszcze zadzwonisz

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Valorian

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia energonek97

  1. Radze ci grać wojem bo jest najlepszy na wojnie polowej dobry na wojnie i dobry w PvP ale cienki do expa na dużą skale.(zresztą sam mam woja 49 lvl FL) dobry też jest mag ,zdecydowanie odradzam łuka bo jak chesz ogarnąć to musisz zajebiście grać ,bo gra sie nim najtrudniej ,ale jak nie jesteś botem i potrafisz grać (ale jak zaczynasz grę to wątpię w to) to łuk też jest dobry. i oczywiście człowiek a kraj Valorian zresztą na zdjęciu widać.
  2. Co magiem trudno się? Mag jest najlepszy do expa od 22 lvl expie nie jest takie proste że jak ma wmiarę ogarniętą rózgę i średnią zbroje to sam light w niecałe 2 min całego spota wyrżnie.Ale jak patrze co wy piszecie to nie macie chyba zbyt dużego doświadczenia w 4s
  3. lepiej woja bo łukaem trzeba umnieć dobrze grac żeby troche pokoxic zrasztom sam mam woja 48 lvl
×
×
  • Dodaj nową pozycję...