Radze ci grać wojem bo jest najlepszy na wojnie polowej dobry na wojnie i dobry w PvP ale cienki do expa na dużą skale.(zresztą sam mam woja 49 lvl FL) dobry też jest mag ,zdecydowanie odradzam łuka bo jak chesz ogarnąć to musisz zajebiście grać ,bo gra sie nim najtrudniej ,ale jak nie jesteś botem i potrafisz grać (ale jak zaczynasz grę to wątpię w to) to łuk też jest dobry. i oczywiście człowiek a kraj Valorian zresztą na zdjęciu widać.