Obecnie nie ma nic lepszego ... ale mogę cię pocieszyć i polecić w Kamer Modzie funkcje Teleport " 1 2 3 4 " Nie cofa ,,, i przemieszczanie się na mapie jest naprawde proste wystarczy poćwiczyć
1 - Lewo
2 - Prawo
3 - Dół
4 - Góra
Najlepiej uzywać tego przy włączonej mapie z klawisza "M"