Skocz do zawartości

People Can Fly

Members
  • Postów

    80
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Metody kontaktu

  • GG
    12971654
  • Skype
    loc-dog11

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    C:\Windows

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia People Can Fly

  1. Witam,z tej strony [Multi-Admin] Lektrique I Zapraszam do Gry na serwerze //spam, offtop
  2. Dokładnie tak jak w temacie,dlaczego X-Ray pod wersje 1.8.1 Nie działa jak powinien z Mod Loaderem ani z Ryusgami Mod Loaderem
  3. No wiesz....Raczej nie mogą się zakłócać ponieważ oby dwa mody potrzebują siebie aby działać tzn. Aby Działał XRay tak czy siak potrzebuje ModLoadera
  4. Nie Jest na 1.8.1 Jest nowa wersja TMM 1.8.2
  5. Witam, sciągnołem XRay'a do minecrafta 1.8.1 Przy Pomocy TooManyMods oraz normalnie z forum ale nie działa próbowałem z ModLoaderem jak i bez ale bez skutku możecie na to coś poradzić? W Momencie np. Włączania Save'a Robi się że tak to nazwe black ekran od MC. Za pomocą Lecą +
  6. Tutaj mamy prawie że typowy Zamek link do ss:Medival Castle Tutaj link download: Download jak by nie zadziałało to napisz Zbieram + Jak by co zamek nie mój :P Sorry za jakość ale taki Ss był jest tam jeszcze 2 zamek wystarczy poszukać niedaleko Osobiście gram na nim bo na serwa mam go wrzuconego
  7. Tak jak w temacie szukam osoby profesjonalnej która szybko umie stawiać Cuboid na wybrane miejsca bo global się nie opłaca gdyż potrzebuje kopalni itp. A oto S's jak wygląda mapa: Info: To nie jest cała mapa tylko główny budynek mapy a są jeszcze poszczególne pojedyncze po ustawiane po mapie Było by fajnie gdyby osoba która mi pomaga miałaby Skype w tedy lepiej można się porozumieć
  8. Tak jak w temacie Szukam osoby która umie spolszczać albo wgrywać gotowce do Plików Serwerowych 2010
  9. Witam,tak jak w temacie.Poszukuje Clienta Metin2 2010 nie Patchera który waży 2-3 MB Tylko Clienta który ma ~~600 MB.Potrzebuje go do zrobienia Clienta na serwer prywatny 2010 Za pomocą lecą + W tym Cliencie Powinien się też znajdować folder locale który wygląda tak: Proszę zwrócić uwagę na ścieżkę która ma być taka sama przynajmiej locale\pl
  10. Wiesz,mówi się easy ale tak nie jest po raz ostatni serwa stawiałem 2 lata temu i zapomniałem jak edytować Pliki na FileZilli czy Navicat MySql ale po to jest YouTuBe aby pomógł,dobra dzięki napewno się przyda ;] Leci + @Edit Jak przywrócą mi limit dzienny to ci dam :P bo już wykorzystałem wczoraj
  11. Tak mam,ale nakładke jak zrobie przy Pomocy Connect Changera nie działa wyskakuje LOG
  12. Szukam osoby która zrobiła albo nauczyła mnie jak robić nakładke/spolszczenie do serwa Hamachi. IP z Hamachi Oraz Skype (wrazie potrzeby) mogę podać na PW lub na Skype mój nick na skype:loc-dog11 Za pomocą lecą +
  13. Ja Stawiam na QuestBot ale nie jestem pewien ;D a co do serwera wpisuje na 100% dobrze
  14. Name: Multi w Assassin's Creed: Revelations Category: Trailery i zapowiedzi gier Date Added: 11 czerwiec 2011 - 16:21 Submitter: People Can Fly Short Description: Multi w Assassin's Creed: Revelations Film przedstawiający Multi w ACR Wyświetl filmy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...