Witam was.
Chciałbym wam ukazac nowy server minecraft który bedzie oficialnie otwarty w dniu 19 Marca 2011 r.
ID sieci: MineCraftWord
Haslo : 123
Jak wejdziesz na server pierwszy raz musisz sie zajerestrować wpisz /register {tutaj wpisz haslo swoje}
A jeżeli juz sie zajerestrowałeś to jak bedziesz chcial nastempny raz wejść na swoje konto musisz wpisać /login {hasło twoje}
Jeżeli bedziecie co więcej wiedzieć to piszcie na GG: 13703331
Życzę miłej gry. Dziubuch