Witam, używam opcji "drzewko", która służy do łowienia nie stojąc przy wodzie.
Wszystko git, zarzuca wędkę, wyciąga po chmurce, czas mam dobry...
Tylko, że nic nie wyławia. Siedzę 20 minut, patrzę cały czas i zero ryb, kompletne zero.
Mam nadzieję, że mi pomożecie. Pozdrawiam.