Skocz do zawartości

NikersPL

Members
  • Postów

    231
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O NikersPL

  • Urodziny 20.03.1996

Metody kontaktu

  • GG
    26050902
  • Skype
    Podam na PW

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Withe Forest

Osiągnięcia NikersPL

  1. Zależy jaką taktykę wybierasz dla skauta, jeśli idziesz na wroga zabijasz go i umierasz przez zabicie innego gracza, bierz buzownik, jeśli chcesz odskakiwać i zabić przeciwnika, bierz siłę natury. :P
  2. Mam windows xp, tylko zainstalowałem vistamizer, bo mi się nie podobał stary widok xp.
  3. Mam problem z instalacją programu Asystent TP. Wszystko jest na tym ss. http://imageshack.us/photo/my-images/716/problemue.png/ Wiem tylko, że jakiegoś programu mi brakuje, ale nie wiem jakiego.
  4. UP. Może przez przypadek, a dla innych, warto kupić konto premium. Nie trzeba kupować od razu gry, wystarczy kupić klucz do jakieś skrzynki. Czy jeszcze jakieś itemy, nie wiem jakie, ale można poszukać.
  5. Mi też nie działa, może już zlikwidowany, albo chwilowa usterka...
  6. Napisz na moje gg, to ci wszystko wytłumacze. Tu masz: 26050902
  7. Trzeba ten skin załadować na tą stronę http://www.minecraftskins.com/, kliknąć na ten skin skopiować adres i załadować.
  8. Już nie ma sieci? Bardzo szybko się rozpadł...
  9. NikersPL

    Oryginalny Minecraft

    Człowieku, kolega cię wrobił. Płacisz tylko raz i masz grę do końca twojego życia, chyba że wcześniej minecraft padnie :rolleyes:
  10. To są tz. Serwery 3 minutowe
  11. Co to za serwer? Nie dodają do WL, bo nie ma wolnych działek? A jak chcesz wejsć bez działki to po 21... Po samej rozmowie, już nie polecam serwera. Oto moja rozmowa: [17:59:20] << Dodasz do WL Nick Nikers [17:59:31] >> przeczytaj moj nick [17:59:37] << Admin [18:00:12] >> a dalej?! [18:00:17] << Serwer on [18:00:47] >> ^.- [18:01:03] << co jest? [18:01:25] >> nie ma dzialek [18:01:29] >> nie dodaje do wl [18:02:03] << jakich dzialek? [18:02:32] >> na dom [18:02:46] << ale mozna budowac nie na dzilkach tylko poza [18:02:51] << gdzies dalej [18:02:57] << poza miastem [18:03:02] >> nie, dopiero po 21 mozesz wejsc [18:03:17] << Dziwne... Bardzo
  12. Zara zobacze i dam edita. (ale i tak podejzewam że fake) Dam edita za 7 min
  13. Ten HS nie jest aż taki dobry, sposoby na blok i tak działają, a jeśli nie to i tak nie dostają pełnych informacji. A co do pytania kogo to log to jakiegoś kamila? :huh:
  14. Na privy są, na PL i na inne też, ale nikt ci tego za free nie udostępni....
  15. Poczekamy, zobaczymy... Może wcale aż tak źle nie będzie. :P
×
×
  • Dodaj nową pozycję...