A Wiec mam taki problem kupilem Wowa Battle Chest czyli World of warcraft+Wow The Burning Crusader zrobilem konto mialem dwie plyty z dwoma kodami wpisalem do aktywacji konta kod z pierwszej plyty dobra niby dziala pisze na stronie ze mam wowa aktywnego "STATUS LICENCJI: AKTYWNA (Wygasa: 12.09.2011 09:18)" ale gdy wbilem 20 lvl pisze mi ze mam konto Trial i dalej nie moge expic Tradowac itd moge tylko robic wszystko z konta Trial dlaczego tak jest prosze o pomoc zeby dzialalo normalnie aha i gdy wpisuje kod z drugiej plyty to pisze:
"""Dodatek The Burning Crusade jest teraz automatycznie dodawany (bezpłatnie) do podstawowej wersji World of Warcraft. Nie musisz rejestrować klucza gry, by uzyskać dostęp do tego dodatku.""
z gory Dzieki
Szukam Hackow Botow do Shayi PL sprawdzalem wszystkie z MpcForum ale dziwnie dzialaja zacinaja sie itd prosilbym o wrzucenie jakis hackow daje +,- czy co wyy tam chcecie
moze np przed formatem wrzucales jakies pliki na pernrajwa i jakis mial keylogera i ci zasyfilo calego pendrajva i kiedy otwierasz uruchamia sie keyloger