Skocz do zawartości

Kaczor0

Members
  • Postów

    20
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Kaczor0

  1. Dobra dziala musialem zmienic w Wowie z konta WoW2 na konto WoW1
  2. A Wiec mam taki problem kupilem Wowa Battle Chest czyli World of warcraft+Wow The Burning Crusader zrobilem konto mialem dwie plyty z dwoma kodami wpisalem do aktywacji konta kod z pierwszej plyty dobra niby dziala pisze na stronie ze mam wowa aktywnego "STATUS LICENCJI: AKTYWNA (Wygasa: 12.09.2011 09:18)" ale gdy wbilem 20 lvl pisze mi ze mam konto Trial i dalej nie moge expic Tradowac itd moge tylko robic wszystko z konta Trial dlaczego tak jest prosze o pomoc zeby dzialalo normalnie aha i gdy wpisuje kod z drugiej plyty to pisze: """Dodatek The Burning Crusade jest teraz automatycznie dodawany (bezpłatnie) do podstawowej wersji World of Warcraft. Nie musisz rejestrować klucza gry, by uzyskać dostęp do tego dodatku."" z gory Dzieki
  3. Kaczor0

    Moze Ktos Poda ....

    lol
  4. Kaczor0

    [Prośba]

  5. Szukam Hackow Botow do Shayi PL sprawdzalem wszystkie z MpcForum ale dziwnie dzialaja zacinaja sie itd prosilbym o wrzucenie jakis hackow daje +,- czy co wyy tam chcecie
  6. moze np przed formatem wrzucales jakies pliki na pernrajwa i jakis mial keylogera i ci zasyfilo calego pendrajva i kiedy otwierasz uruchamia sie keyloger
  7. Nazwa serwera:Call Of Duty 2000 lvl szybki exp u wujaszka IP:83.1.164.141:27026 Sloty:10 bedzie 20 Serwerr Steam/Non Steam Otwarty:24/7 Forum:http://www.wujaszek1993.ugu.pl/index.php?c=1%22,,0,0,,,,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...