Skocz do zawartości

Lioo ;D

Postmaker
  • Postów

    864
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

O Lioo ;D

  • Urodziny 18.08.1994

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Jastrzębie Zdrój - województwo Śląskie
  1. Ludzie aktualnie graja na garenie na wersji 1,26 jesli masz jakies problemy pisz na gg 22566702
  2. Lioo ;D

    OMG

    Spoko, jutro się z nimi zobaczę. Człowieku, to ich biznes. Robią co chcą a najważniejsze, że zera im się dopisują na kontach. Nie pamiętam by z jakąś aktualizacją się cofnęli, bo wcześniej są przez nich testowane i wychodzą z założenia, że zawsze się graczom spodoba. GÓWNO PRAWDA.
  3. Lioo ;D

    Wklejki Znów Działaja!

    To są opcje z hacka. Z czego mi wiadomo działa tylko wizualnie. Podczas próby strzału crashuje.
  4. Czasem nie wierze, ze można w jednym krótkim zdaniu popełnić aż tyle błędów. Codziennie mnie ludzie zadziwiają Może opisz dokładniej problem. Możliwe, że próbujesz użyć przestarzałego czita. Próbowałeś kilku? Zainstaluj net framework 4.0.
  5. Masz + za wysiłek, ale proponuje zmienić kolory na mniej jebiące po oczach.
  6. Lioo ;D

    Items.bin

    Brakuje Ci tylko tego na pewno? Moze cos jeszcze sie wykasowalo? Moge Ci przeslac ten plik jesli chcesz. A jak nie zadziala proponuje reinstal.
  7. Lioo ;D

    Famas .vs. MP7A1

    Zagłosowałem na MP7: 1. Ma więcej naboi 2. Jako medyk możesz sie leczyc.
  8. Zaktualizuj Net Framework do 4.0
  9. Miedic : 1. piesci 2. MP5k 3. K1 4. medic kit 5. MP7A1 6. stamina / med box Assault : 1. piesci 2. MP5k 3. Famas 4. granade 5. M60 6. adrenalina / stamina
  10. Lioo ;D

    Witam

    chyba nie Ty decydujesz o tym. tak jak napisal Boyaka, mozna wypelniac reklamy, choc nie zawsze wszystko dochodzi.
  11. Lioo ;D

    Zapraszam ;P

    Masz preme to kup sobie tego famasa ps nie mozna dawac kont ;p
  12. Nie sa spatchowane, bo w VIPie dzialal mi automedic.
  13. Lioo ;D

    Serwery

    Mam vipa z wr3ngine i opcja all servers działa.
  14. Zaglosowalem na MP7, poniewaz ma wiecej ammo i jako medic mozesz sie leczyc.
  15. Lioo ;D

    M249 Czy M60?

    m60 lepsze:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...