Skocz do zawartości

EmiNeM_RoCkEr

Members
  • Postów

    14
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia EmiNeM_RoCkEr

  1. Ja postaram sie poszukać jak co dam znać tutaj a tak na boku czy ktoś wie dlaczego mpgh.net jest zamknięte ?
  2. ahh i oczywiście nikt plusa nie dał .... tak chyba zawsze jest i będzie ale luz przywykłem do tego ;]
  3. tak jest otwarta
  4. EmiNeM_RoCkEr

    Pytanie

    niema takiego HACK-a i nie będzie jak narazie ale jak coś będzie dam ci znać
  5. EmiNeM_RoCkEr

    Basic Hax Ca

    Witam dzisiaj chciałem wam zapodać hack do CA jest on z wczoraj więc napewno wam pójdzie a więc zaczynamy ... 1. Żeby go odpalić potrzebujemy : a) Net Framework 3.5 lub 4.0. Microsoft Visual C++ 2008. 2. Menu Odpalenie hacka a) Insert 3. Jeszcze jedno potrzebujecie injector ale to podam w linku download niżej 4. co hack ma w sobie : Sat Chams Skeleton Player Glow Full Bright Less Bright No Fog No Smoke Asus Wallhack WireWorld WireModels No Sun Fly No Gravity No Sway No Recoil No Spread High Jump Pickup Hack Glitcher No Knockback WhiteBlood Suicide Windowed Show FPS No Weapon No Reload Anti-Screenshot No Breath Bullet Tracer Semi-Telekill White Player No Water FOV Crouch Crosshair Player Stats No Cam Damage Godmode Infinite Ammo/Grenade Infinite Stamina Speedhack Virtual Up Virtual Down White Walls D3d crosshair Timer & date Radar Spectrum World Spectator Hack Invisible Hack No Players FOV World Boxes world Flat world No lightmodel Hallucination Glow monitor Game status 5. Tutaj macie Scan i download : http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=a5495d9badbcc3437f0d8de79e39357a901359f7128c76affdf8304f227eeb4a-1283871694 http://virscan.org/report/70893841a9c0b41944ff163249734fce.html Download Hack i incjector : http://www.speedyshare.com/files/24152221/Hack_do_CA_06.09.2010r.rar http://www.speedyshare.com/files/24152247/Injector.rar jak pomogłem daj +
  6. EmiNeM_RoCkEr

    Kto Chętny

    Witam was drodzy użytkownicy chciałem w tym temacie napisać bardzo fajną kombinacje :P a więc przechodzimy dalej :P Po 1. Kto jest chętny żeby zebrać ekipę do Combat Arms fireteam ? otóż to ja chciałem zebrać ekipę i byśmy grali na Fireteam i wbijali Lvl-e :P a więc pisać do mnie na GG ----> 4107516 thx
×
×
  • Dodaj nową pozycję...