Skocz do zawartości

szymon489984

Members
  • Postów

    31
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O szymon489984

  • Urodziny 08.03.1996

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Osiągnięcia szymon489984

  1. po 1 w folderze permissions zmiemiles nazwe tego piku na ta co masz w server.propertis? Po 2 w nazwie nie moga byc spacje i polskie znaki po 3 pliki .yml edytuj programem notepad++ po 4 jesli ten program pokazuje jakas linijcke na czerwono to znak, ze mar tam uzyty tabulator. Musza byc uzyte 4 spacje jak sie do tego dostosujesz powinno dzialac.
  2. Siema mam kilka problemów z pluginami, a mianowicie: 1.Warpz0r- problem polega na tym, że nie działają warpy. Pisze (Warpz0r)Permissions denied. W permissions mam admina. 2.Nie działają prefixy. Gdy wpisuje komende na prefix pisze coś na czerwono i dupa. 3.Teraz pytanko. Jak zrobić coś takiego: gdy się loguje jest sie w stecjalnym pomieszczeniu(na spawn)i po wpisaniu chasła wrócić na miejsce wylogowania. Za dobrą odpowiedź dam +
  3. Siemam mam pytanie czy wejdzie mi cod:bo na mojego 7-letniego kompa takie parametry Sytem Windows XP z dodatkiem service Pack 3 Procesor: Intel Pentum 4 3.0 GHz (2 rdzenie) Karta graficzna:Nvidia GeForce 8400 GS (512MB) RAM: 1.50 GB (jeśli trzeba dokupie jeszcze jedną kość)
  4. Siema mam pytanie napisałby ktoś skrypta, który pobierałby pliki np.: ze 4shared ale nie żeby omijał limity itp. tylko żeby ściągał. (Widziałem już taki program) i hodzi mi o krótki kod nie cały program tylko o linijkę, która za to odpowiada (Prosiłbym jeszcze o wytłumaczenie gdzie wpisać link itp.) i żeby ściągał do określonych folderów Za dobrą odpowiedź idzie +
  5. siema po opisie twojego problemu niebardzo wiem o co kaman. Napisz na gg 2775825 postaram ci sie pomóc. Pisz nawet jak bd off
  6. Siema szukam tekstur na królewskiego (brązowego) hwanga dla: woj kobieta sur mężczyzna i kobieta ninja mężczyzna i kobieta shaman mężczyzna i kobieta Za teksture (hoć 1) leci +
  7. olokos1 dzięki + leci TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
  8. Witam mam pytanie jak dodać więcej defa nowej tarczy i zbroi (za dobrom odp idzie +
  9. Na 512 ram nie ma sensu hyba, że się uprzesz ja mialem 512 i mialem priv teraz se dokupilem ramy i mam 1GB RAM i już lepiej z priv. Na 512 daj 210 ram i kumple zagraja ale beda lagi. P.S Kup se RAMY
  10. Wie ktoś jak dodać nowe tekstury do (nowych) zbroi.
  11. witam poszukuje jakiegos fajnego, działajacego priv pisze z komurki więc przepraszam za ewentualne błędy. W odpowiedzi prosze o podanie linku do spolszczenia nieobowiązkowo gp, stronke, czy jest przez hamachi, czy mozna lognąć zkamer m0da i jakiej narodowosci. Odpowiedzi będą nagradzane +em.
  12. No bo nie pisze się tylko fsck tylko fsck -y czekasz chwilę , dajesz Action->reset I naprawione
  13. 1.Podłączyłęś się do hamachi? 2.Wyłączyłeś zapore systemową? 3.To dobra sieć?
  14. Jak serw się uruchomi wpisz /etc/rc.d/netif restart też tak miałem zadziałało :>
  15. polecam cos takiego wywal te pliki Fe są niepotrzebne dam ci inny program do tego wszystkie pliki daj do C:\D&S\urzytkownik na jakim teraz jesteś. Plik RootExtrack otwórz notatnikiem zamiast D:/SCIERZKA DO MEIN2 Z /pack/pc wpisz swojom z dopiskiem /pack/pc i jak skończysz RootPackGen daj na mt2 pc daj do pack i działa link do archiwera: http://www.speedyshare.com/files/24394021/Archiwer_Bun_Unic.rar
×
×
  • Dodaj nową pozycję...