Polaczylam sie z 1 siecia tej hatmachi tego serva http://www.mpcforum.pl/topic/200081-planetyt2plhamachi/
Ale jak teraz wpisuje strone reje lub strony glownej to nie moge bo mi ta strona nie wyskakuje co zrobic??!!!
Chodzi mi o to ze na zzyok mnie caly czas loga ;/
czy jest jakis hack zreby ttak nie bylo??!!
no i zeby jak bije kogos z konia to go odrzuca ! nie chce tak )
A napiszcie mi co to sa te moby bo nie wiem ;/ :P
thx z gory