Skocz do zawartości

xBlackxK

Members
  • Postów

    35
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia xBlackxK

  1. Ma ktoś działający skrypt?
  2. Witam mógłby ktoś napisać mi prosty gotowiec który sobie przerobię pod swoje zachcianki:) Skrypt ma mieć dwa inputy, jeden button, dwa progress bary, po naduszeniu buttona ładują się progress bary i potem wyskakuję tekst w dwóch inputach:)
  3. Tylko jeśli pozmieniasz profesjonalnie szatę graficzną że silnik ten sam a grafika inna, to by nikt nie przypuści że to jest silnik plemion:)
  4. Nie bo nie mogę zainstalować IE8 na Windows 7! Dobra poradziłem się wszystko pięknie tylko teraz nie wiem jak dopasować GUI żeby po wklejeniu linku i naciśnięciu buttona robiło to co ma robić.
  5. Faktycznie nie miałem zainstalowanego, już działa thx. Gdyby ktoś mógł powiedzieć/podpowiedzieć jak zrobić żeby pobierało plik? Tzn loguje się i wkleja link pobiera tam gdzie ty se to ustawisz? Na koniec piękne gui
  6. Nadal mam problem nie działa może mam za nowa przeglądarka?
  7. Witam chciałbym przerobić ten kod: #include <IE.au3> $ie=_IECreate("http://www.filesonic.pl/") $form=_IEGetObjById($ie,"loginWidgetForm") $login=_IEFormElementGetObjByName($form,"email") $haslo=_IEFormElementGetObjByName($form,"password") $nick="nick" _IEFormElementSetValue($login,$nick) $pass="haslo" _IEFormElementSetValue($haslo,$pass) _IEFormSubmit($form,0) Na FF.au3 tylko nie wiem jak:D
  8. Nie wiem jak ty zrobiłeś ale ja zawsze robię tak: 1. Instaluje Gta SanAdreas (Musi być czyste beż żadnych dodatków, nowych pojazdów itd) 2. Ściągam SA-MP (SanAdreas Multiplayer) ściągnij ten: - http://files.littlewhiteys.co.uk/get/sa-mp-0.3c-R3-install.exe 3. Instaluje SA-MP, powiń sam znaleźć folder ale gdyby nie to sam wybierasz: np C/Grand The Auto SanAdreas i dusisz dwa razy:) 4. Włączam SA-MP i gram:) Zrób tak, a jeśli będzie coś nadal napisz:)
  9. Powiem ci tak proponuje ci Rune Scape gra dobra i co ważne nie obciąża tak komputera, jest dużo stron po polsku o tej grze więc nie będziesz miał problemu z qestami, i co ważne jest polski świat ( 19 server)
  10. xBlackxK

    Prywatny Server

    Witam mam pytanie skąd mogę pobrać, prywatny server chodzi mi o to żeby było wszystko tak samo jak w tym realnym, bez żadnych dodatków tylko czysty:)
  11. xBlackxK

    Near Reality

    Podaje następny prywatny serwer: http://www.near-reality.com/forums/ Clienta można pobrać tutaj: http://forums.near-reality.com/server-information/65375-play-near-reality.html Zapraszam do gry mój nick: Massefectpl Piszcie niżej swoje nicki:)
  12. Witam co tu dużo gadać kolejny prywatny serwer (jako tako chodzi dobrze) http://www.regclient.com/ Kto by grał??
  13. a jak to dodać bo dodaje i to samo może w źle dodałem ??
  14. aha, czyli bym musiał wyciągnąć button i go dać?? Czy jak nie ktoś pomoże?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...