Siema, przerobiłem trochę, znaną wyspę surv.Kilka screenów:
[img=http://imageshack.us/photo/my-images/542/20110816124958.png/]
[img=http://imageshack.us/photo/my-images/828/20110816125008.png/]
[img=http://imageshack.us/photo/my-images/684/20110816125019.png/]
[img=http://imageshack.us/photo/my-images/810/20110816125027.png/]
[img=http://imageshack.us/photo/my-images/834/20110816125121.png/]
[img=http://imageshack.us/photo/my-images/24/20110816125135.png/]
[img=http://imageshack.us/photo/my-images/189/20110816125137.png/]
[img=http://imageshack.us/photo/my-images/64/20110816125150.png/]
Wysepka powiększyła się czterokrotnie, w podziemiach znajduje się donguedon, a w jednej z jego skrzyń trzcina dzięki której można zrobić jej hodowle.Na spawnie jest plaża z piaskiem.
Są 2 zasady: Nie upuszczamy wyspy i nie używamy programów wspomagających.
Jeśli coś wam się w niej nie podoba albo macie jakiś pomysł jak ją ulepszyć to pisać
DL:
http://www.sendspace.pl/file/dc36f7e10024623822c500a