Sciągnełem najnowszego patcha spaczowało i wogle włanczam wybieram postać gdy ma sie ladować wyłancza całego metina o co chodzi pomóżcie nagradzam + oraz 5
Witam wszystkich mam postać 56 lvl Ninja ze skilami G1 szybki,G1 wirujący m9 zasadzka a reszta nie wazna sprzedałem całe eq w celu uzyskania skili na G udało sie ale nie z zasadzką więc macie jakieś pomysły na odbudowe ? Ryby może jakoś ukraść czy coś pisać będą +
Elo grałem sobie troche w metina ale chce zobaczyć jak to jest grać w tibię więc prosze o info.
Jaki server?
Jaką tibie sciągnać zeby najwięcej cheatów było?
Jaką postacia grać do expa/pvp?