Skocz do zawartości

Roksa

Members
  • Postów

    135
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O użytkowniku

  • Płeć
    Kobieta
  • Lokalizacja
    Nie Ważne ._.

Osiągnięcia Roksa

  1. Witam! Potrzebuje pilnie tego pliku iw_01.iwd znajduje sie on w folderze main
  2. Roksa

    Nosdolary

    To nie bedzie kolejny temat o tym jak zdobyc nosdolary, a wiec czy jest jakis inny sposob zeby zarobic nosdolary pozatym z AoLem ktory mi zmienia ip na Stany Zjednoczone? Bo duzo nosdolarow nie dochodzi.
  3. Roksa

    Konta

    Witam mam takie pytanie kto gral w Nostale na sw. 2 a obecnie nie gra i nie ma zamiaru wracac, prosze pisac na pw
  4. Roksa

    Nosdolary

    Refresh
  5. Roksa

    Nosdolary

    Ja bym zamierzala zrobic to tak zebym kupila jakis starter za 10zl doladowala jeszcze 5 by moc wyslac najtanszego esa na Nosdolary, i czy istnieje taka mozliwosc zeby wyslac za te pieniadze jakies od 10 do wiecej esow w miejscu gdzie bym nie miala zasiegu ;p
  6. Roksa

    Nosdolary

    Witajcie, dzisiaj uslyszalam taki sposob z Nosdolarami że jesli pojde gdzies gdzie nie mam zasiegu i wysle np. 10sms a mam z 11zl na koncie to doladuje mi konto na Nostale tymi 10sms? I czy bym miala kase na koncie na minusie?
  7. Roksa

    Expienie S2

    Witam kto pomoze dobic lvl na NT s2? Mam 20lvl woj.
  8. postepuje wedlug instrukcji i mi wyskakuja takowe bledy
  9. tak tylko mi takowy bash panel nie dzialal...
  10. Witajcie mam takie otóż pytanko jaka jest komenda na gm-mode gdzie ja wpisac lub jak i gdzie ja aktywowac
  11. naucz sie ortografii :P
  12. Witam mam taki problem pobralam klienta z niemieckiego serwera, na tym serwie sa nowe mapy stwory itp. Co mam zrobic zeby miec tam jezyk polski, po niemiecku nie zabardzo rozumiem, Beda + i 5
  13. Roksa

    [Problem]Zzyok

    serw w dalszym ciagu nie dziala juz od jakiegos tygodnia lub wiecej...
  14. Roksa

    Kocham Biebera

    powinienno byc ostrzezenie za double
  15. Roksa

    Opisz Grę Metin2

    przestan spamowac w kazdym temacie....
×
×
  • Dodaj nową pozycję...