To nie bedzie kolejny temat o tym jak zdobyc nosdolary, a wiec czy jest jakis inny sposob zeby zarobic nosdolary pozatym z AoLem ktory mi zmienia ip na Stany Zjednoczone? Bo duzo nosdolarow nie dochodzi.
Ja bym zamierzala zrobic to tak zebym kupila jakis starter za 10zl doladowala jeszcze 5 by moc wyslac najtanszego esa na Nosdolary, i czy istnieje taka mozliwosc zeby wyslac za te pieniadze jakies od 10 do wiecej esow w miejscu gdzie bym nie miala zasiegu ;p
Witajcie, dzisiaj uslyszalam taki sposob z Nosdolarami że jesli pojde gdzies gdzie nie mam zasiegu i wysle np. 10sms a mam z 11zl na koncie to doladuje mi konto na Nostale tymi 10sms? I czy bym miala kase na koncie na minusie?
Witam mam taki problem pobralam klienta z niemieckiego serwera, na tym serwie sa nowe mapy stwory itp. Co mam zrobic zeby miec tam jezyk polski, po niemiecku nie zabardzo rozumiem, Beda + i 5