Skocz do zawartości

.Mów Mi Panie

Members
  • Postów

    349
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O .Mów Mi Panie

  • Urodziny 03.06.1989

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    C:\WINDOWS\system32\drwtsn32

Osiągnięcia .Mów Mi Panie

  1. @Refresh
  2. No to mówię że mi się aktualizowało 11GB Już sobie poradziłem.. Do zamknięcia.
  3. @UP Gówno się znasz idioto... Ściągała się cała gra. Sprawdziłem
  4. Spamujesz I kupiłem bo gram z kolegami I BO jest denne bo jak jakich cheater wejdzie to wywala server i nie ma normalnej gry.
  5. A no widzisz... Ta aktualizacja ma jakieś 11GB? Nie sądzę...
  6. No właśnie nie wiem czemu ale nie prosi o drugą płytę.. Bo mam 2 płyty.
  7. 200mb? Tam pisze że 11GB I się już ściąga 1h i jeszcze 9 godzin... Więc chyba jednak to nie 200mb
  8. Kupiłem dzisiaj nowego oryginalnego CoD`a MW2. Chciałem zainstalować i wszystko okej. Wpisałem cd-key ale patrze i zamiast się instalować z płyty, ściąga się poprzez steam. A chciałem teraz pograć. Dlaczego zamiast z płyty się instalować to się sciąga? ; // I jak daje instaluj to ta sama sytuacja... Włącza mi się steam i znowu pobiera. HELP ! Mam takie coś : I to jak się do końca instaluje to wywala to : Daje zakończ i nadal nie mogę grać. Tylko wyskakuje mi to : i ciągle stoi w miejscu. HELP !
  9. Kupiłem dzisiaj nowego oryginalnego CoD`a MW2. Chciałem zainstalować i wszystko okej. Wpisałem cd-key ale patrze i zamiast się instalować z płyty, ściąga się poprzez steam. A chciałem teraz pograć. Dlaczego zamiast z płyty się instalować to się sciąga? ; // I jak daje instaluj to ta sama sytuacja... Włącza mi się steam i znowu pobiera. HELP ! Mam takie coś : I to jak się do końca instaluje to wywala to : Daje zakończ i nadal nie mogę grać. Tylko wyskakuje mi to : i ciągle stoi w miejscu. HELP !
  10. Ale właśnie nie ma tam odpowiedzi Bo nie chce Orange, ery itp Więc czekam dalej !
  11. Mam laptopa i router. Lecz jak np. gdzieś wyjeżdżam to nie mam internetu. Więc postanowiłem sobie kupić mobilny ; ) Lecz teraz pytanie do was : Jaki jest najlepszy i najtańszy internet? Nie musi być extra szybki albo coś. Żeby można było posiedzieć na internecie po prostu. na YT itp. (1mb nie mniejszy)
  12. Ale na dedykach pisze ciągle FULL SERVER
  13. Alter
×
×
  • Dodaj nową pozycję...