Witaj Camelu:D
SP jak SP, wiadomo, że większość kupuje CoD'a dla multi, na początku ludzie skarżyli się na lagi, ale teraz ich nie ma.
W godzinach wieczornych tj. 17 i dalej gra ponad 30tyś ludzi, serwerów jest około 15tyś.
MP jest ogólnie ciekawe, jest troche nowych opcji, których nie uwzględniono we wcześniejszych CoD'ach, jednakże ostateczny wybór należy do Cb.
PS. Jak się zdecydujesz kupić to napisz mi na PW.