Skocz do zawartości

Sharkoz

Members
  • Postów

    155
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Sharkoz

  • Urodziny 12.06.1992

Metody kontaktu

  • GG
    Tajemnica

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Przed komuterem

Osiągnięcia Sharkoz

  1. da się chyba 700pkt za miesiąc ? ja kiedyś robiłem
  2. Sharkoz

    Promocode

    razor130
  3. Sharkoz

    Free Acc 13 Level

    xxx
  4. Sharkoz

    Z: Promocody

    88445B87-30B8-4CF8-81B1-7350FD1B91A2 Tu jeszcze jeden
  5. Sharkoz

    Z: Promocody

    Gold Premium 30 Days - ESN Code: 9BE7D309-1275-4928-BDD5-96CDF93DAAFE Passcode: 2a2f-a16a Gold Premium 30 Days - Gift Code: 20D67489-9D5D-4C22-944A-028E97D4C0BA Gold Premium 30 Days - Gift Code 8ACE3631-2AA5-418A-9650-BD7B981E56C8
  6. Sharkoz

    Kończe Gre

    razor130
  7. KamezOswp zużył koda bardzo dziękować pzdro dla mou
  8. Sharkoz

    Szukam Osob Do Rsps

    Ile mam lat? - 18 Gdzie mieszkam? Wrocław Godzin dziennie na komputerze? 4 - 6 Doświadczenie w grze? 8/10 Doświadczenie w Java/Html/jsp/php? 2-3 Styczność z programowaniem, tak - jaka? Kontakt? (gg, tel, email) 9170070 Dlaczego chciałbyś podjąć się temu wyzwaniu? Bo uwielbiam tworzyć.
  9. 2help !
  10. Nadal nie działa jakieś inne sugestie ? Może powiecie jaką javę potrzebuje do MC
  11. Zrobilem i nic-
  12. A instalke mam dobra hajduck'a
  13. Jesli chodzi o porade Vioid'a to robilem tak ale sterowniki podejrzewam ze nie sa potrzeba bo na LPTP'e nie ma żadnych i działa. A co do dzika napisz dokladnie :rolleyes:Jak to zdziałac i jaka jave pobrać dla pewności
×
×
  • Dodaj nową pozycję...