Witam Gram na PL-u , wiem nie ma sie czym chwalic bo mam dopiero 6 lvl ale to nic więc jest taka sprawa ...
Potrzebuje MultiHacka działającego na PL-u
I w miare możliweości też bym prosil oczywiście działąjącego DMG Hacka
Nie wiem czy to dobry dział i w ogóle, Ale BARDZO PROSZE o pomoc