Witam!
Mam taki problem , gdy gram z kumplem w CoD'a MW3 i gramy w trybie przetrwanie po jakimś czasie zaczynają się pojawiać jakieś bugi i np. kolega stoi koło mnie ale ja go widzę gdzie indziej.On ma tak samo.Nie wiem co z tym zrobić proszę o pomoc.