dla Ciebie? przecież nikt Ci nie karze wchodzić w ten temat. grzecznie napisałem w tytule, że jeśli masz chwile to przeczytaj, a jeśli nie masz czasu i ochoty to nie wchodź. tyle ode mnie.
mogłby ktoś dodać dokładny opis funkcji w ustawieniach, bo nie wiem po co jest połowa funkci. ktos wie jak wylaczyc opcje automatycznego przenoszenia dropow z inventory do grab peta?