Skocz do zawartości

Zyziu

Members
  • Postów

    44
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Zyziu

  1. spam to Wasze hejty w tym temacie. żyj i daj żyć innym, jeśli wiesz co mam na myśli.
  2. dla Ciebie? przecież nikt Ci nie karze wchodzić w ten temat. grzecznie napisałem w tytule, że jeśli masz chwile to przeczytaj, a jeśli nie masz czasu i ochoty to nie wchodź. tyle ode mnie.
  3. Zapraszam na kanał youtube, mile widziana subskrypcja:) pozdro http://www.youtube.com/user/eNeFtv
  4. Zyziu

    DiamondSro

    a samo media.pk2?
  5. Zyziu

    EliteSRO bot

    chcesz expic ebotem w jangan cave? nie jestem pewien czy dziala tam...
  6. Zyziu

    pytanie o bota

    ebot
  7. Zyziu

    sroking esro

    mozna, ale nie wszystkie funkcje beda za darmo
  8. mozna
  9. Zyziu

    sroking esro

    sroking zaczal byc platny
  10. Siemanko. Ustawiłem w opcjach automatyczne używanie DSa, lecz niestety mi nie działa. Macie jakieś rady i sugestie dla mnie?
  11. i jak ustawic zeby wracal na spota na koniu?
  12. mogłby ktoś dodać dokładny opis funkcji w ustawieniach, bo nie wiem po co jest połowa funkci. ktos wie jak wylaczyc opcje automatycznego przenoszenia dropow z inventory do grab peta?
  13. Zyziu

    EliteSro 6

    to darmowy czy płatny bot?
  14. Zyziu

    c7

    samo się nie naprawi 500 osób jest zalogowanych http://error-soft.net/servercapacity/prvsro/
  15. Zyziu

    esro bot pomocy

    wyłącz questy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...