Skocz do zawartości

ksitka

ProUser
  • Postów

    552
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O ksitka

  • Urodziny 13.02.1999

Metody kontaktu

  • Skype
    ksitka2

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Link do profilu:http://steamcommunity.com/profiles/76561198166553551/ Ranga w grze:g4 Liczba godzin w CS:GO:400 Wymagana ranga:g1* Kontakt:przez steam Dodatkowe informacje:szukam ludzi do "drużyny" ale chodzi o to żeby zrzeszyć ludzi, którzy myślą logicznie i w miare dobrze strzelają.Po to aby się nawzajem troche podbustować, jeśli masz g3 a grasz jak kałach zgłoś się do mnie
  2. Bot: <RedBot Pro> Miejsce: <kazordoon> Profesja: <knight facc> Dodatkowe informacje: <soldiery bez guardów> chodzi mi o skrypty 100% afk żeby sprzedawał itemy i wpłacał kase. wpt. zaraz po przejsciu przez wagon.
  3. Gdzie expić 70 palkiem z dobrą kusza boltami na 70 lvl, paladin armor,boh,zao helm i legsy Pacc chodzi mi o jakieś miejsce gdzie jest dosyć sporawo dli. Tylko tak żeby szło sobie poradzić skill 91
  4. Witam chciałbym się was spytać drodzy forumowicze czy macie/znacie jakiegoś cheata który posiada antybana(że jak ktos da bana to moge grać dalej) Za takie coś dam dużo +++
  5. mam go zainstalować przed xtcs czy po? Sprawdziałeś go? BO ja go już pobierałem ale może złe instalowałem
  6. To mi wygląda na readme czy coś w tym stylu z cheata np cytuje:"// NoRecoil INFO/ON/OFF // " WIęc raczej do niczeego ci się nie przyda.choć niektóre komędy mogłbyś wpisać do config lua np fps_max 100 ex_interp 0.01 ;bind l "F.rc.1" (nie wiem co to binduje)
  7. Siemka poszukuje patch v23 Tylko żeby patch działał pod xtcs jeśli komuś działa Bardzo Prosze:) Daje dużo +++
  8. Znalazłem na innym forum
  9. link wygasł
  10. tylko że gdy kilkam w tamat pokazuje mi się takie coś Not Found The requested URL /topic/433423-inne4ever-d3d-wallhack/page__view__findpost__p__3088096__hl__+4ever++d3d++wallhack.++__fromsearch__1 was not found on this server. Apache/2.2.16 (Debian) Server at www.mpcforum.pl Port 80
  11. Witam ostatnio pisałem temat żę nie moge właczyć grafiki opengl ale tamat nie pomógł. Więc chciabym sie was spytać czy jest jakiś cheat minimum wh pod grafike software/D3D? Bardzo proszę o wypowiedzi rozdaje +
×
×
  • Dodaj nową pozycję...