Nic sie nie boj, zglaszaj oszusta na policje.
Pewnie sie okaze, ze to takie niedoinformowane dziecko, ktoremu tez sie wydawalo, ze nic mu nie mozna zrobic. Mial racje - wydawalo mu sie.
To ze regulamin zakazuje handlu goldem nie oznacza ze jest on NIELEGALNY (ja pierdole idzcie dzieci czasem do szkoly bo potem beda z Was tacy glupi dorosli, ktorych tacy oszusci z koziej wolki beda czesac jak beda chciec :F).
No i w ogole nie ma to wplywu na to ze zawarliscie umowe kupna sprzedazy.
Umowa kupna sprzedazy nie musi miec formy pisemnej. Poprzez platforme aukcyjna allegro sprzedawca dokonal przedstawienia oferty i proponowany sposob zaakceptowania tej oferty.
CZYLI: wyslajac SMS dokonales zakupu i spelniles wszystkie warunki oferty, a ten ciul ma teraz psi obowiazek wywiazac sie ze swojego zobowiazania i dostaczyc ci przedmiot umowy czyli te 300 golda.
Nie ma znaczenia co kupowas, za ile kupowales, ze to gra i ze jakies przyjebane dzieci plota bzdury, ze cie policja wysmieje - nie, nie wysmieje Cie. Przyjma zgloszenie o wyludzeniu, a nastepnie zaczna szukac sprawcy.
Ty masz dowody, ze dokonales zakupu (twoj sms jest w systemie bilingowym operatora).
Nie przejmuj sie niczym i zglos qtasa do allegro i na policje.
Powodzenia - jebac zlodziei.