Skocz do zawartości

Savant

Members
  • Postów

    176
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

O Savant

  • Urodziny 24.06.1992

Metody kontaktu

  • Skype
    rebot331469

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Find me if u can

Osiągnięcia Savant

  1. Savant

    GP

    zaczynaj z bravler glovsami i 2 red poty . w zależności gdzie idziesz , czy na line czy na mida . Na mid zazwyczaj nie spodziewają się takiej postaci i puszczają taka anieee albo inne paper gówna które jak dobrze pójdzie do 6 zjedziesz przynajmniej 2 razy . Jak jest cienko z tobą na linii lasthituj z parrleya a co dalszego buildu to tak . Nie spiesz się z budowaniem czegokolwiek . Ale do 20 minuty powinieneś mieć już przynajmniej prócz pierwszego itemu buty BF sworda i płaszcz na crit. potem już jak masz te 2 itemy leci z górki . http://imageshack.us/photo/my-images/256/pirat1234.png/ a co do run i wszystkiego tak to mniej wiecej wyglada ;P
  2. Savant

    Crack no Cd do lod 1.13c

    Jeżeli bedziesz taki cwany to jeszcze ŚCIĄGNIJ :> wszystkie te linki są u mnie na fioletowo bo sprawdziłem 6 stron W GOOGLE . Jeżęli wydaje ci się że zabłysłeś tym wszystkim to powiem ci niestety nie :<
  3. Savant

    Crack no Cd do lod 1.13c

    Jak w temacie . Byłbym wdzięczny jeżeli ktoś by mi pomógł . Btw obszukałem gamecopyworld.com etc i nie mogłem znaleźć tego badziewia ;<
  4. Savant

    Alteriw Net

    Pościągałem te pierdółki wszystkie które znajdowały się na forum ... i nie współpracują ze mną ... prosił bym o łopatologiczny poradnik ;< JAK GRAĆ W MW2 bez steama :< ONline oczywiście z góry dziękuje .
  5. Gram od niedawna i jak to ze mną bywa chciałbym sobie ułatwić życie i tu pojawia się moje pytanie czy istnieje bot na aktualną wersje tibii ? Patrzyłem na Spis aktualnych tych podpiętych botów ale nie znalazłem bodajże na 8.72 i prosze tu o pomoc Pozdrawiam Savant. EDIT + czy ktoś gra jeszcze na oficjalnych serwerach (CHODZI mi o ekipe z npc) bo poszukiwał bym kogoś kto od czasu do czasu coś tam wytłumaczy etc. Dokładnie Gram na serwerze o nazwie Celesta.
  6. Savant

    Zgłoszenie

    Użytkownik Mila około godziny 7.30 powód reklama innego sewera załączam SS http://img525.imageshack.us/i/banneddk.jpg/
  7. Administracja wielokrotnie na ciebie narzekała więc to chyba wszystko co powinno cie interesować . A btw 0 honoru dostałeś bana i jeszcze pytasz czy masz grać ? Kpina ?
  8. Savant

    Woda Czyli Cukier

    jeżeli by się dało było by super popieram ten pomysł
  9. Savant

    Problem ... ;/

    kpisz tylko czy robisz offtop ? Pracowałem na 95 potem na 98 potem na xp a teraz vista . Której nie moge ruszyć jeszcze przez 1.5 roku bo umowa na lapie tego wymaga jeżeli zmienie system operacyjny to nie bede mógł dać na gwarancje . Jeżeli nie potrafisz się wypowiedzieć w moim problemie to sry ale siedz cichutko :/
  10. Savant

    Problem ... ;/

    otóż po jakimś czasie gry na single czy na multi wyskakuje mi taki badziew :/ http://img51.imageshack.us/i/minecraftb.jpg/ ma ktoś jakiś pomysł ? edit : dodam że mam zjebaną viste ;/
  11. więc tak Gram na Todzie gdzie niedługo (5 miechów max) przechodzi na wotlk więc zastanawiam się nad profką żeby potem nie zmieniac i nie skillować od początku jak na razie mam bs i mini ( przy tbc obecnym ) 300 \ 300 i 37 lvl i dalej teraz nie wiem póki jest czas to może zmienie ale nie jestem pewien na co planuje grac PVE holy i PVP to samo :P więc nie wiem Dobre profesje dla paladyna: PVE: Holy - Engeenering (swietny head na dluugo) Enchanting (+bh na ringi) JC (prywatne gemy:>) Retri - Engeenering (swietny head na dluugo) JC (prywatne gemy) Weaponsmith (miecz 2h, takze na dluugo) Tank - Engeenering (swietny head jak masz dobry sprzet to nawet lepszy wybor od t5) Enchanting (+bsd na ringi) PVP: Holy - Enchanting (+bh na ringi) JC (prywatne gemy) (...pole puste bo nie gram holy, niech sie ktos inny wypowie...) Retri - Weaponsmith ( miecz, lub pała ) JC (prywatne gemy) Engeenering (ale tylko na poczatek dla headu) Shock - Enchanting (+bsd na ringi) JC (prywatne gemy) Dlaczego w zestawieniu nie uwzgledniam wogole Armorsmith? Jesli masz zamiar grac holy, to i tak nie znajdziesz ciekawych itemow do skrafcenia. Jesli grasz tankadinem, to za bojki, itemy z inst osiagniesz odpowiedni poziom na tankowanie t4 a potem leci juz z gorki. Jesli grasz retri, to tak samo ciekawsze ity kupisz za bojki chocby mail'e (pve) a pod pvp ity za honor. Ogolnie z armorsmitha fajne sa tylko buty dla tankadina, tak na poziomie t5 ale i tak ja wole te z solarki :P Mam nadzieje, ze pomoglem Ci jakos w dokonaniu wyboru, nie stwierdzam dokladnie co powinienes wybrac, ale przedstawiam co wiem z wlasnego doswiadczenia. tyle wyczytałem ale to na TBC :P a reszta to nie wiem : d
  12. dziękuje
  13. Poszukuje buildu pvp dawno nie grałem na 2,4,3 i nie moge sobie oprzytomnieć czy czegoś nie zjebałem ! >_<
  14. Już zrobiłem ten garther był jakiś wadliwy a dziwne bo zbierałem z officjala :>
  15. Witam gram sobie ostatnio i stwierdziłem że zrobie nową postać i wyjebe tam alk herb . Fajnie wszystko ale mój gartherer pokazuje tylko te roślinki których teoretycznie nie moge jeszcze zebrać . Miałem pustą bazę i gdy zbierałem już takie które miałem na żółto zielono etc . Nie zaznaczało na mini mapie . W przeciwieństwie do tych których jeszcze nie mogłem zbierać . W czym problem ? Wina garherera ? Czy może serwera ? z góry dzięki !
×
×
  • Dodaj nową pozycję...