1.Mam dla was niespodziankę znalazłem lukę prawną i moge na kazde [iP] doladowac ok. 120nosdolarów!!!!
2.Są też ----- ale to newielki majątek wysilesz SMS sobie za 1,20zł z tego zarabiam dla mnie tez musze miec zysk:D bo kto zaplaci za stronke:]
3.To nie zaden pic na wode fotomontarz
4.Oto stronka www.nostale2pl.jky.pl i tylko wysylasz SMS
5.Niedawaj sie oszukac innym bo cie orypiom z itemków które sobie kupisz za nosdolar`s