Skocz do zawartości

SkayDragon

Members
  • Postów

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia SkayDragon

  1. aha myślisz że ktoś ci w takie bzdury uwierzy człowieku ty masz 1 posta i myślisz że ktoś ci wyśle sms na stronę która zgarnia z noobów kasę to tak powodzenia na Policji. CYTAT: To nie bzdury !!! ale jak cos to tu mam konto juz dawno!! tylko sie nie udzielałem publicznie!!
  2. 1.Mam dla was niespodziankę znalazłem lukę prawną i moge na kazde [iP] doladowac ok. 120nosdolarów!!!! 2.Są też ----- ale to newielki majątek wysilesz SMS sobie za 1,20zł z tego zarabiam dla mnie tez musze miec zysk:D bo kto zaplaci za stronke:] 3.To nie zaden pic na wode fotomontarz 4.Oto stronka www.nostale2pl.jky.pl i tylko wysylasz SMS 5.Niedawaj sie oszukac innym bo cie orypiom z itemków które sobie kupisz za nosdolar`s
×
×
  • Dodaj nową pozycję...