Skocz do zawartości

krzysiek2030

Members
  • Postów

    159
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia krzysiek2030

  1. otoz mam problem z wejsciem do komnaty smoka na serwerze DragonMt2 prosze o pomoc ;(
  2. Witam . Szukam hacka dzięki któremu nie będzie odrzucac mi moobow z konia jak będe bil . Bez zadnego skilla hacka lub dmg hacka . Prosze o linki do zwyklego hacka ktory pozwoli zeby mooby mi nie odskakiwały od konia . Dziękuje
  3. krzysiek2030

    (Pytanie)

    Siema mam pytanie . Wiecie może kiedy wyjdzie s 26 ? Prosze o odpowiedzi będą + lub - jak kto woli
  4. krzysiek2030

    (Pytanie)

    Witam włączyłem metka przez obejście i wyskoczyły mi znaki : ??????????????????????? . Czy będę miiał bana ?
  5. tez tak mialem moze niektore reklamki nie sa za free chociaz tak pisze ,,, tez mam w tym problem
  6. Witam potrzebuje fish bota na pl który będzie działał na windows xp home edition . W związku z innymi fb pobieram tego injectora i jak go odpalam on poprostu mi się zamyka ;/ . Proszę o link lub wytłumaczenie krok po kroku co mam zrobić żeby chodził mi FB . Za pomoc będe dawał 5 i dzienny limit + lub - jak kto woli .
  7. witam pobieram pliki z injectorem odpalam go i on poprostu mi sie zamyka ;/ Wie ktoś co jest tego przyczyną ? mam windows xp home edition ;>
  8. Zapytałem co będzie lepsza do expa na metiny czy na dt . Fms + 9 śr 30 + czy miecz egzorcysty+9 ;>
  9. Witam posiadam sure wp na s 13 i moje pytanie brzmi co będzie lepsze do expa / metki / dt ? Fms +9 śr 30 + czy miecz egzorcysty +9 ? Dodam iż mam sure WP. Za konkret odpowiedzi będe nagradzał
  10. krzysiek2030

    Pomoc W Fb

    pisał ze +1 . To 1 ustaw na 2250 a to 2 naa 4500
  11. krzysiek2030

    Problem Z Sh

    kamer mod : metin2mod.tk
  12. krzysiek2030

    Szczesliwa Postac?

    moim zdaniem to nic nie daje czy na początku jest bon czy nie to tylko zbieg okolicznosci
  13. krzysiek2030

    [Problem]

    2x up dostaje + , up - za ortografie i spam
  14. krzysiek2030

    Trade Hack

    nie ma skana nie ma pobierania pewnie wir
  15. krzysiek2030

    Czym Grac?;D

    Ja polecam ninje dagger na dmg hacku
×
×
  • Dodaj nową pozycję...